Potrebuješ si ujasniť informácie v stravovaní a jesť dostatočne?

 

Si tu správne. Vytvorila som pre teba MANUÁL.

Pokladám si jednu zásadnú otázku voči ženám.

" Keby ženy vedeli ako jesť, cvičiť a žiť v súlade so svojim ženským telom, čoho by boli potom schopné?"

A práve preto vznikol tento Manuál.

 

"Než som začala svoju prax s klientami vnímala som, že tu chýba nejaký súhrn infomácií, ktoré by dostal každý môj klient."

 

Vznikla prvá verzia Stravovacieho manuálu pre prvých klientov Bagniari, ktorý slúžil obom pohlaviam.

 

"Môj prvý manuál sa volal Stravovací manuál, ale neskôr som ho doplnila aj o ďalšie informácie a nakoniec dostal aktuálnu podobu vďaka ďalšej pomoci."

 

A tak sa Bagniari rozhodla pretvoriť pôvodný Stravovací manuál, ktorý v roku 2019 spolu s ďalšími autorkami doplnila o ďalšie informácie a dali tomu aj vhodný vizuál.

 

Aktuálna verzia Manuálu je písaná pre ženy, aj keď je rovnako nápomocná mužom, ktorí sa chcú o výžive a pohybe odomňa učiť.

Recenzie na Manuál

"Rozhodně velký posun s krokyingem a chodit pěšky mě prostě baví...netrhám žádné rekordy, ale dřív jsem jezdila autem i vynést odpadky (přeháním), takže to prostě posun je.Díky za nasměrování na správnou cestu, hodně věcí už jsem tak nějak tušila, protože tě dlouho sleduju na IG a taky jsem si něco načetla, ale tohle byl ten správný impulz, který to prostě chtělo!! :-*"
KATEŘINA
" Udělala jsi na něm ooobrovský kus práce ale musím říct, že i tvá první verze byla super a vše důležité bylo obsaženo. Tahle verze je však luxusní a ty recepty!!! <3 Hodně velká dávka další ispirace, je vidět, že to je tvoje „miminko“ :)) Tvůj manuál je boží a opravdu vše na jednom místě a i když už člověk jakš takš všechno ví po 4 měsících spolupráce, připomenout si to není vůbec špatné."
BARU
"Nebolieva ma hlava,nebudím sa ráno unavená,odvtedy ako sme nastavili náš režím som nemala záhu, pozerám sa na veci inak - či práca, či vzťahy, či súkromie, či jedlo - získala som taký menší nadhľad, viem si dať dokopy dve a dve a nastaviť sa podľa seba,skončili mi neovládateľné chute na všetko možné,zmizol mi tuk a pritom mi stále pribúda svalová hmota :),vnútrobrušný tuk a čo ma teší že aj ten ide dole, z hodnoty 16 som sa dostala na hodnotu 12 a z môjho tela zmizlo 39 cm pri úbytku váhy 1,9 kg, čomu nerozumiem ,ale je to super pocit vidieť na oblečení, že aha, dajak ti to je voľné."
NIKY
"Chtěla jsem ti moc poděkovat ze nový manuál, je skvělý, nejvíc se mi líbí sekce toho co nakupuješ a kuchařka je taky super, pro úplného začátečníka, který chce zlepšit stravu, je to skvělý návod, jak začít 🙂 A taky rady a postřehy jsou super, skvělá práce."
LUCKA
"Shrnutí tělo, zdraví: Tady je asi nejznatelnější rozdíl - krok kupředu. Tak o 100 % mám víc energie. Vím, že jsem byla v minulosti unavená hlavně z nedostatku bílkovin. Jsem ráda, že jsem se vrátila k rybkám. Poslední dobou v tom vedru na "maso" nemam chuť, až zase nechuť, ale nutím se. A teď ta nejlepší zpráva, až na pár vyjímek si nepamatuji nějaké extra velké a pravidelné příznaky IBS, které jsem měla. Pár dnů bylo - ale za to mohl velký stres. Ale jinak jsem celkem v pohodě, břicho nemám nafouklé, netrpím na brutální plynatost a takže mě to neomezuje. Fakt je ten, že po kolečku obíhání doktorů - poslední rok a půl - strava udělala nejvíc."
KVETA
"Tyyyy jo Katy! Ten manuál máš naprosto skvělý! Vidno, že se na sobě makáš i z profesního hlediska, protže je úplně pecka! prečetla jsem ho na jeden zátah, supr informace, dobre přirovnání a príklady, pekné formátování a je v tom obrovský kus TEBE, ty fotky tomu dost napomáhají 🙂 Fakt dobrá práce!"
LENKA

Odkiaľ pramení Bagniari vzdelanie?

Jej vlastný záujem o optimalizáciu a dosahovanie zdravia už v 16tich rokoch, začala intenzívnejšie prehlbovať štúdiom na Masarykovej Univerzite v Brne - obor Antropológie a Aplikovanej kineziológie, kde ukončila magisterské štúdium, a taktiež na ďalších kurzoch, ktorej jej rozšírili obzor. Štúdiom nič nekončilo a Bagniari sa rozhodla intenzívnejšie pomáhať  ženám. To vyžadovalo ďalšie intenzívne samoštúdium problematiky zdravia žien. Vymenila jej vysnívané PhD štúdium za reálnu pomoc v praxi, našla vášeň vo vlastnom vzdelávaní sa a stala sa tak prvou koučkou, ktorá verejne hovorí o žensko zdraví, edukuje stovky žien pomocou sociálnych sietí a je autorkou programu Preprogramuj svoj cyklus.

Čo všetko obsahuje Manuál?

15 kapitol vo viac než 150 stranách

* dostupný  iba v CZ verzii

 • vysvetlené základné informácie o strave
 • návod na výpočet kalorického príjmu
 • praktické rady ako pracovať s kalorickými údajmi a aplikáciami
 • tipy a rady pre začiatočníka
 • praktické rady na zostavenie jedálnička bez počítania kalórií
 • návod ako prejsť na intuitívne stravovanie
 • nákupný zoznam
 • odporúčania k doplnkom stravy
 • zdravotné hľadisko plnohodnotnej stravy
 • recepty
 • (ne)kuchárka
 • ukážka jedálnička
 • varianty jedál
 • návod na tvorbu jedál a jedálnička

ďalšie

recenzie na Manuál

Manuál je skvělý. Je designově krásný, přehledný, jednoduchý a hlavně jsem tam našla podstatné informace, žádné zbytečně "omáčky" kolem. Za mě splnil veškeré očekání. Určitě je velkým pomocníkem v mé cestě za navrácení cyklu a zdravého já:-) Děkuji Ti za něj!
Manuál předčil moje očekávání, obsahuje do detailu veškeré informace. Je to taková studna informací, velkým přínosem pro mě byla kapitola, kde jsou popsané vitamíny do detailu, v jakých potravinách se nachází, proč je důležitá listová zelenina atd. Je toho opravdu hodně. Celý manuál je taková stravovací bible. Moc ti za něj děkuji!
Mám spoustu nových informací, které byly skvěle přehledně napsané a mi moc pomohly. Děkuju.
Příjemně koncipovaná kniha, dobře se čte a je celkově dobře obsáhlá. Nevím, jak to berou lidé bez základních biochemických znalostí, nedokážu to posoudit, ale v mém případě je to dobře pochopitelné a čtivé.
Jak už jsem napsala před tím, hodí se pro člověka, co opravdu o zdravé výživě nic moc neví. U ,,pokročilých” jedinců hrozí (jako u mě), že už se moc nových informací nedozví. Ale zpracovaný je moc hezky.
Krasny, ale hlavne uzitecny se vsemi sesumarizovanymi informacemi, ktere jsem hledala! Diky za nej a diky za Tebe.

Vytvorila som aj BONUSOVÉ materiály k MANUÁLU 

Čo hovoria ženy na BONUSOVÝ obsah?

Vyber si svoju verziu MANUÁLU

Manuál
447 CZK
247 CZK
elektronická verzia Manuálu
pdf verzia Manuálu
BEZ prístupu k BONUSU
kúpiť MANUÁL
NEOBSAHUJE INFO O MENŠTRUÁCII A ŽENSKOM CYKLE
BONUS
499 CZK
má význam zakúpiť ak vlastníš už manuál
bonusové praktické materiály BEZ pdf manuálu
BEZ pdf veriu
prístup do členskej sekcie
10 videí
tréningový plán na 3 týždne
10 doplnkových materiálov
kúpiť BONUS
NEOBSAHUJE INFO O MENŠTRUÁCII A ŽENSKOM CYKLE

Manuál NEOBSAHUJE akékoľvek informácie k náprave menštruačného cyklu či akékoľvek informácie k ženskému cyklu.

Obsahuje informácie, ktoré môžu pozitívne cyklus ovplyvniť, nakoľko sa Manuál zameriava na stravovacie návyky a dostatočný príjem.