Dovoľ mi, aby som sa predstavila.

Ahoj, volajú ma Bagniari

Som antropologička, poradkyňa, autorka online programov PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS® a natáčam podcast Bagniari radio. Už 10 rokov hľadám odpovede na to, ako byť zdravá, silná a nezávislá žena a ako žiť v súlade so svojím telom. Prešla som od nadšenkyne cez študentku a trénerku až na dnešné miesto, kde pomáham ženám napraviť menštruačné cykly, žiť v súlade s ich ženským telom, stať sa maminou, či podnikateľkou. Milujem život, fascinuje ma ženské telo a som nesmierne zvedavá, aký potenciál v sebe skrýva každá jedna žena.

Rozhodla som vzdelávať a tvoriť silné ženy, ktoré svet potrebuje. A to tým, že im otváram oči, som radikálne úprimná a dávam im odpovede na ich nikdy nezodpovedané otázky.

Vytvorila som podcast Bagniari radio, ktorý počúvajú tisícky žien a má cez 120 epizód. Stvorila som programy PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®, ktoré pomohli už 500 ženám obnoviť alebo upraviť cyklus. Vzdelávam prostredníctvom online webinárov alebo živých akcií či iných podujatí. Denne edukujem a motivujem už cez 35 tisíc žien na instagrame. Bola som hosťom niekoľkých podcastov, televíznych rozhovorov či magazínov.

Rada sa vzdelávam

Vyštudovala som Masarykovu univerzitu v Brne a začalo to najkrajším odborom, pre aký som sa mohla rozhodnúť- Biologickou antropológiou. Strávila som tram 4 roky štúdia, ktoré boli pre mňa obohacujúce a čerpám z nich neustále. Ukončila som tento odbor s titulom Bc., pretože som sa rozhodla z Mgr. odboru odísť. Počas štúdia magistra na antropológii som študovala aj druhú školu na Fakulte športových štúdií - odbor Aplikovaná kineziologie. Ten som z týchto dvoch odborov dokončila ako Mgr. Dodnes toto rozhodnutie neľutujem. Vymenila som druhý titul, druhú diplomku a ďalší stres zo štátnic za vybudovanie podnikania. Počas posledného roku magisterského štúdia som začala podnikať. Konečné rozhodnutie, ísť do podnikania naplno   (a veriť si, že som dosť dobrá aj bez ďalších titulov), nastalo pár dní pred prijímačkami na PhD. Áno, projekt napísaný a ja už jednou nohou prijatá. Nenastúpila som, pretože som poslúchala niečo v sebe, čomu dodnes ďakujem (nebudeme si klamať, že ma dokončenie štúdia  antropológie neláka, ale všetko má svoj čas, ak má byť, bude). Tam začalo štúdium, ktoré aj napriek tomu, že vyžaduje kopec času, investície a dobrú znalosť cudzieho jazyka, je obohacujúcejšie a zmysluplnejšie. Učím sa od skúsených žien, lekárok, lektoriek, nutričných terapeutiek, naturopatiek, profesoriek, ktoré prekypujú skúsenosťami a znalosťami.

Moje ďalšie vzdelanie a kurzy

2016 Kettlebel seminář - základní cviky
2017-2018 Tréning se závěsnými systémi I. a II.
2017 Core training s využitím balančních úsečí Bossa a Bosu
2017 Les Mills -bodycombat inštruktor
2017 Les Mills – cxworx inštruktor
2017 Kompenzační cvičení

2018 Účasť na konferencii Fyzio a šport
2018 Účasť na konferencii Vzpierania a kondičnej prípravy v silových športoch
2018 Rekvalifikačný program: Poradce pro výživu

2019 DNS II.
2019 Panvové dno
2018-2019 Chek institute
2019 DNS I.
2019 Mobilita I.

2020 -WANSM course certificatate
2021 - WIMI graduate (Integrative medice institute)
2021  -Menopauase course certificatate
2021- Business & nutritiom apprenticeship

A mnoho ďalšieho.

Verím, že za moje znalosti a skúsenosti dostatočne hovoria výsledky mojich klientiek. Najlepšie ma spoznáš na podcaste, v rozhovoroch, instagrame a samozrejme osobne. Teším sa na naše spoločné stretnutie. 🙂