o n l i n e   w e b i n á r 

NEŽ OTEHOTNIEŠ

 

Tento webinár obsahuje informácie pre všetky ženy, ktoré plánujú tehotenstvo. Fyzický i duševný stav ženy ešte pred počatím nielen tehotenstvom samotným, sú významné pre zdravie budúceho potomka. Moje znalosti z evolúcie dopĺňajú všeobecne známe „rady“ nastavenia zdravého životného štýlu, ktoré na teba svietia z každej strany. To, čo robíme počas tehotenstva je dôležité, čo robíme pred počatím a pred samotnou myšlienkou „byť raz matkou“, tiež.

ZHLIADNI WEBINÁR KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK SI.

Už si registrovaná? Prihlás sa.

Webinár "Než otehotnieš" je veľmi prínosným informačným zdrojom nielen pre budúce mamičky.

Všetky dobre vieme, že ak chceme otehotnieť, musíme mať menštruáciu a ovulovať. A teda ešte druhú časť rovnice - spermiu, aby vznikol plod. Že by sme mali zdravšie jesť, chodiť na prechádzky, doplniť určité vitamíny a minerálne látky, vyhýbať sa škodlivým látkam, fajčeniu či obmedziť kofeín. To poznáme. Všetky tieto informácie nájdeš na každom druhom webe či      v knihe. 

Tento webinár je iný. Dozvieš sa aj užitočné informácie, ktoré ženám túžiacim byť raz matkou, chýbajú. Pýtate sa: Čo môže antropológ „kecať“ do tehotenstva? Skutočne veľa. Vidíme širší kontext, ktorý obsahuje odpovede, ktoré mnohé ženy hľadajú. Antropológia je úprimná a vychádza z reality. Reality života, ktorá je pre nás ľudí niečím špecifická a modernými životmi začína uberať smer častejšie k neplodnosti. Prečo? Čo sa s nami deje?

Pre niekoho je otehotnenie ľahšie, pre niekoho nie. Priemerná doba počatia sa pohybuje medzi 7 až 8 mesiacmi v krajinách ako je tá naša (západná civilizácia všeobecne). Počatie vyžaduje priemerne 100 pohlavných stykov, aby bolo úspešné (Daily & Wilson, 1983). Prečo až toľko?

ZHLIADNI WEBINÁR KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK SI.

Čo sa na webinári dozvieš?

 • Ako by mal prebiehať menštruačný cyklus pre zvýšenie šance počatia.
 • Ovuluješ? Ako to zistíš?
 • Kedy môžeš otehotnieť? Môžeš aj počas menštruácie?
 • Plodnosť muža (nie je to len o žene).
 • Príčiny neplodnosti.
 • Ako sa pripraviť po vysadení HAK.
 • Aké zvoliť stravovacie návyky pre podporu počatia. Ako vyzerá "optimálne" stravovanie pre podporu plodnosti.
 • Aké sú vhodné doplnky stravy.
 • Je potrebný detox pred počatím?
 • Na ktoré látky, negatívne ovplyvňujúce zdravie, si dávať pozor.
 • Čo by si mala vedieť ako prvorodička.
 • Ako podporiť kvalitu a zdravie vajíčka i spermie.
 • Pripravuješ sa nielen na tehotenstvo, ale i materstvo. Čo ťa čaká "potom"?
 • Ako svojím životným štýlom ovplyvňuješ život svojho potomka? To ešte skôr, ako otehotnieš alebo si sa narodila.

A mnoho ďalšieho.

Čo pri vstupe získaš?

 • 120+minútový online záznam webináru (webinár + Q&A), ktorý zhliadneš kdekoľvek
 • zľavy na ďalšie kurzy, či produkty
 • vstup do členskej sekcie
 • vstup do súkromnej skupiny + aplikácie

S L E D U J  K E D Y K O Ľ V E K  A 

K D E K O Ľ V E K  S I 

iba za 1147 czk

Moje meno je Katarína Baniariová

pomáham ženám obnoviť zdravievytváram z nich nezávislé ženy, aby naplnili svoj skutočný potenciál

Som antropologička, poradkyňa výživy, pohybu a nastavenia životného štýlu pre optimálny menštruačný cyklus, autorka online programov a podcastu Bagniari radio. Už 10 rokov hľadám odpovede na to, ako byť zdravá, silná a nezávislá žena. Vždy som túžila pomáhať ľuďom, ale uvedomila som si, že najprv potrebujem pomôcť sama sebe. Premenila som svoje slabé telo a ustrašenú myseľ na silnú ženu. A hlavne som začala žiť v presvedčení, že ja som strojcom čohokoľvek čo sa v mojom živote udeje. Chýbala tomu posledná ingrediencia. Rozhodnutie vziať za seba a svoj život plnú zodpovednosť. A to sa udialo v roku 2019, kedy som nenastúpila na PhD štúdium, ale rozhodla sa veriť sama sebe, že dokážem ženám transformovať život a postarať sa sama o seba, bez istoty každomesačného príjmu.

Pár mesiacov od tohto rozhodnutia som vytvorila podcast Bagniari radio, ktorý počúvajú tisícky žien. Vytvorila program PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®, ktorý pomohol170 ženám obnoviť alebo upraviť cyklus. Podarilo sa mi vytvoriť desiatky Superžien pomocou koučingu Superwoman akcelerátor. Denne edukujem a motivujem už skoro 25 tisíc žien na instagrame. Moje meno sa stalo značkou a firmou, zanecháva odkaz v mnohých žených a ja som nemala nikdy väčšiu finančnú istotu než od dňa, keď som sa rozhodla skočiť do NEISTOTY.

Keď píšem tento text, od môjho rozhodnutia ubehlo 10 mesiacov.

Zrieknutie sa zodpovednosti

PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS® masterclass alebo webinár a všetky ich materiály slúžia iba na vzdelávacie a informačné účely a nie sú v žiadnom prípade myslené ako lekárske poradenstvo, alebo lekárska rada. Informácie tu obsiahnuté by nemali byť používané k liečbe, diagnóze alebo prevencii žiadneho zdravotného stavu bez schválenia lekárskeho profesionála. Odporúčania popísané v masterclass/webinári môžu byť príliš nebezpečné a namáhavé pre niektorých ľudí a účastník by mal všetko konzultovať so svojím lekárom skôr, než začne program aplikovať. Autor Mgr. Katarína Baniariová nenesie žiadnu zodpovednosť k žiadnej osobe ani bytosti a to vzhľadom na akúkoľvek stratu, ujmu a zranenie spôsobené alebo údajne spôsobené priamo, alebo nepriamo informáciami obsiahnutými v týchto webinároch. Tieto masterclass/webináre sú súhrnom spracovaných vedeckých štúdií, odborných prác a informácií k danej problematike za účelom informovať, ale nie liečiť.