o n l i n e  z á z n a m  w e b i n á r u 

B O L E S T I V Á

M E N Š T R UÁCI A

120+ minútový online záznam webináru na tému bolestivá menštruácia. Bolesť sa u žien môže objavovať aj mimo dní menštruácie, avšak najčastejšie sa objavuje práve v "naše dni". Prečo? Je to normálne? Je to bežné, ale nie normálne. Bolesť je symptóm, ktorým sa tvoje telo snaží komunikovať. Nauč sa ho počúvať a dať mu to, čo mu chýba.

ZHLIADNI WEBINÁR KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK SI.

Prednáška už NAŽIVO prebehla. Je dostupný jej ZÁZNAM.

Už si registrovaná? Prihlás sa.

Bolesť v oblasti podbruška sprevádza ženy nielen počas menštruácie. Čo je jej príčinou a ako to, že iné ženy takúto bolesť nezažívajú?

Bolesť je veľmi bežná až tak, že sa stala súčasťou našich menštruačných cyklov. Stala sa tak nepríjemnou kamoškou už od prvých dní, čo sme ju dostali. Kvôli nej tak často odhliadame od nášho ženstva a chceli by sme všetky "strasti" byť ženou odložiť. Skrývame toto neúprosné kričanie nášho tela rôznymi spôsobmi. Veď kto chce dobrovoľne trpieť a ešte na mesačnej báze?

Bolesť sme sa pri menštruácii naučili prijímať ako „údel ženy“ alebo ako istú formu „utrpenia“ z rôznych dôvodov (výchova, biblická Eva za jej hriech a i.). Keď nás však bolí niečo iné, riešime to. To, že svoju bolesť (akéhokoľvek typu) schovávame častejšie než muži, je zas ďalšia kapitola.

Máme právo na to hovoriť, riešiť a nájsť odpovede, prečo zažívame bolesť. I ako žena. Bohužiaľ naša spoločnosť ešte stále berie na ľahkú váhu, keď vyhľadávame pomoc. Sme hysterky, či tie, ktoré sú strašne "citlivé". Lenže my sme vnímavejšie a otvorenejšie riešiť problémy. Samé vieme, že muži preventívne nenavštevujú lekárov, ale až vtedy, ak sa niečo stalo blízkemu známemu a s problémom sa stotožnili.

Nech je tento webinár pre teba prvým krokom k vypočutiu tvojich problémov a cestou k bezbolestným dňom. Byť informovaná znamená, že nielen preberáš zodpovednosť za svoje zdravie, ale vieš, akú pomoc prípadne potrebuješ.

Pokiaľ ťa trápi viac problémov alebo vyhľadávaš podrobnejšie a komplexnejšie spracované informácie o bolesti, odporúčam rovno vstúpiť do programu PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®, kde dostaneš kompletné informácie a návod na praktické kroky k zmierneniu nielen bolesti, ale aj prípadne ďalších problémov s bolesťou spojené po všetkých aspektoch. Webinár nie je tak obsiahly.

ZHLIADNI WEBINÁR KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK SI.

Prednáška už NAŽIVO prebehla. Je dostupný jej ZÁZNAM.

Čo sa na webinári dozvieš?

 • Čo je dysmenorrhea.
 • Prečo počas menštruácie zažívame bolesť a čo ju spôsobuje.
 • Rôzne intenzity bolesti a význam týchto symptómov.
 • Aké ochorenia môže telo bolesťou signalizovať.
 • Čo je estrogénová dominancia.
 • Čo znamená mimomenštruačná bolesť.
 • Bolesť pri sexe.
 • Predĺžené krvácanie a jeho príčina.
 • Ako zmierniť silné krvácanie.
 • Prečo sa mení naše trávenie a pravidelnosť stolice.
 • Doplnky stravy, ktoré môžu byť nápomocné na zmiernenie bolesti.
 • Praktické kroky, ako zmierniť bolestivú menštruáciu.
 • Výživové odporúčania k zmierneniu bolesti.

A mnoho ďalšieho.

Čo pri vstupe získaš?

 • 120+ minútový online záznam webináru (webinár + Q&A), ktorý zhliadneš kdekoľvek
 • zľavy na ďalšie kurzy, či produkty
 • vstup do členskej sekcie
 • vstup do súkromnej skupiny + aplikácie

S L E D U J  K E D Y K O Ľ V E K 

 A  K D E K O Ľ V E K  S I 

iba za 1147 CZK alebo 48 EUR

Webinár už prebehol online. Je dostupný jeho ZÁZNAM.

Moje meno je Katarína Baniariová

pomáham ženám obnoviť zdravievytváram z nich nezávislé ženy, aby naplnili svoj skutočný potenciál. 

Som antropologička, poradkyňa výživy, pohybu a nastavenia životného štýlu pre optimálny menštruačný cyklus,  autorka online programovpodcastu Bagniari radio. Už 10 rokov hľadám odpovede na to, ako byť zdravá, silná a nezávislá žena. Vždy som túžila pomáhať ľuďom, ale uvedomila som si, že najprv potrebujem pomôcť sama sebe. Premenila som svoje slabé telo a ustrašenú myseľ na silnú ženu. Hlavne som začala žiť v presvedčení, že JA som strojcom čohokoľvek, čo sa v mojom živote udeje. Chýbala tomu posledná ingrediencia. Rozhodnutie vziať za seba a svoj život plnú zodpovednosť. Toto sa udialo v roku 2019, kedy som nenastúpila na PhD. štúdium, ale rozhodla sa veriť sama sebe, že dokážem ženám transformovať život a postarať sa sama o seba, bez istoty každomesačného príjmu.

Pár mesiacov od tohto rozhodnutia som vytvorila podcast Bagniari radio, ktorý počúvajú tisícky žien. Zostavila som program PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®, ktorý pomohol170 ženám obnoviť alebo upraviť cyklus. Pomocou koučingu Superwoman akcelerátor som pomohla vzlietnuť desiatkam Superženám. Denne edukujem a motivujem už skoro 32 tisíc žien na instagrame. Moje meno sa stalo značkou a firmou, zanecháva odkaz v mnohých ženách a ja som nemala nikdy väčšiu finančnú istotu, než od dňa, keď som sa rozhodla skočiť do NEISTOTY.

Keď píšem tento text, od môjho rozhodnutia ubehlo 10 mesiacov.

Čo hovoria ženy na tento webinár?

Len som chcela poďakovat za to ČO a AKO robíte. Pred časom som si zakúpila webinár Bolestivá menštruácia a spravila zopár úprav. Stačilo pridať Macu a CBD a po prvý krát v živote od svojich 14-tich rokov (aktuálne mám 29) som sa nad ránom nezobudila s obrovskými bolesťami, kŕčami a pocitom na zvracanie pri nástupe menštruácie. Ďakujem, ďakujem, ďakujem 🙂 Toto je prvý krát za x-rokov, kedy som schopná normálne fungovať počas prvého dňa menštruácie a nepreležať ho v polospánku a s tabletkami tlmiacimi bolesť a kŕče v posteli. To je nádhera 🙂🙂🙂
Denčaúčastníčka webináru Bolestivá menštruácia
Sice jsem online webinář chytla živě až od půlky (časový posun v UK), ale i tak jsi mi odpověděla na veškeré otázky a možné příčiny mé bolestivé menstruace. Musím uznat, že už při první menstruaci po absolvování webináře, po kterém jsem nasadila doplněk hořčíku, vit.B a víc začala chodit, vidím změny. Keep going and achieve no pain 🙂 ! Děkujuuu !!
Blankaúčastníčka webináru Bolestivá menštruácia
Včera jsem si zakoupila váš webinář o bolestivé menstruaci a musím říct, že byl opravdu skvělý, praktický a nabušený informacemi. Zároveň mě určitě motivoval dělat pro mé tělo více. I když se člověk snaží, tak pořád zjišťuje, kde může mít všude mezery a že jich je. 🙂 Vaši práci sleduji už půl roku a moc za ní děkuji. Vaše podcasty jsou skvělé a myslím, že až vstřebám všechny informace, určitě se vrhnu na webinář další. 🙂 Jste velice inspirativní žena, která dělá úžasné věci.
Ivanaúčastníčka webináru Bolestivá menštruácia

Zrieknutie sa zodpovednosti

PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS® masterclass alebo webinár a všetky ich materiály slúžia iba na vzdelávacie a informačné účely a nie sú v žiadnom prípade myslené ako lekárske poradenstvo, alebo lekárska rada. Informácie tu obsiahnuté by nemali byť používané k liečbe, diagnóze alebo prevencii žiadneho zdravotného stavu bez schválenia lekárskeho profesionála. Odporúčania popísané v masterclass/webinári môžu byť príliš nebezpečné a namáhavé pre niektorých ľudí a účastník by mal všetko konzultovať so svojím lekárom, skôr než začne program aplikovať. Autor Mgr. Katarína Baniariová nenesie žiadnu zodpovednosť k žiadnej osobe ani bytosti a to vzhľadom na akúkoľvek stratu, ujmu a zranenie spôsobené alebo údajne spôsobené priamo, alebo nepriamo informáciami obsiahnutými v týchto webinároch. Tieto masterclass/webináre sú súhrnom spracovaných vedeckých štúdií, odborných prác a informácií k danej problematike za účelom informovať, ale nie liečiť.