o n l i n e  z á z n a m  w e b i n á r u 

B O L E S T I V Á

M E N Š T R U Á C I A

120 minútový online záznam webináru na tému bolestivá menštruácia. Bolesť sa u žien môže objavovať aj mimo dni menštruácie, avšak najčastejšie sa objavujú práve v tieto "naše dni". Prečo? Je to normálne? Je to bežné, ale nie normálne. Bolesť je symptóm, ktorým sa tvoje telo snaží komunikovať. Nauč sa ho počúvať a dať mu, čo mu chýba.

ZHLIADNI WEBINÁR KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK SI.

iba za 947 czk

Prednáška už prebehla NAŽIVO. Dostupný je aktuálne ZÁZNAM.

Už si registrovaná? Prihlás sa.

Bolesť v oblasti podbruška sprevádza ženy nie len počas menštruácie. Čo je jej príčinou a ako to, že iné ženy takúto bolesť nezažívajú?

Bolesť je veľmi bežná a až tak, že sa stala súčasťou našich menštruačných cyklov. A tak nejak nepríjemnou kamoškou už od prvých dní čo sme ju dostali. Kvôli nej tak často odhliadame od nášho ženstva a chceli by sme všetky "strasti" byť ženou nejak odložiť a skrývame toto neúprosné kričanie nášho tela rôznymi spôsobami. Veď kto chce dobrovoľne trpieť a ešte na mesačnej báze?

Bolesť sme sa pri menštruácii (asi i vďaka našim mamkám) prijímať ako "údel ženstva" a forma "utrpenia" z rôznych dôvodov (biblická Eva za jej hriech). Keď nás však bolí niečo iné, riešime to. A že svoju bolesť (akéhokoľvek typu) schovávame častejšie než muži je zas ďalšia kapitola.

Máme právo na to hovoriť, riešiť a nájsť odpovede prečo zažívame bolesť. I ako žena. Bohužiaľ naša spoločnosť ešte stále berie na ľahkú váhu, keď vyhľadávame pomoc. Sme hysterky, či tie, ktoré sú stračne "citlivé". Lenže my sme vnímavejšie a otvorenejšie riešiť problémy. Samé vieme, že muži preventívne nenavštevujú lekárov, ale až vtedy ak sa niečo stalo blízkemu známemu a s problémom sa stotožnil.

Nech je tento webinár pre teba prvým krokom k vypočutiu tvojich problémov a cestou k bezbolestným dňom. Byť informovaná znamená, že nie len preberáš za svoje zdravie zodpovednosť ale aj vieš akú pomoc prípadne potrebuješ.

Pokiaľ ťa trápi viac problémov, alebo vyhľadávaš podrobnejšie a komplexnejšie spracované informácie o bolesti, odporúčam rovno vstúpiť do programu PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®, kde dostaneš kompletné informácie a návod na praktické kroky k zmierneniu nie len boelsti ale aj prípadne ďalších problémov s bolesťou spojene a to po všetkých aspektoch. Webinár tak obsiahli nie je.

VZHLIADNI WEBINÁR KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK SI.

iba za 947 czk

Prednáška už prebehla NAŽIVO. Dostupný je aktuálne ZÁZNAM.

Čo sa na webinári dozvieš?

 • čo je dysmenorrhea
 • prečo počas menštruácie zažívame bolesť a čo ju spôsobuje
 • rôzne intenzity bolesti a význam týchto symptómov
 • aké ochorenia môže telo bolesťou signalizovať
 • čo je estrogénová dominancia
 • čo znamená mimomenštruačná bolesť
 • bolesť pri sexe
 • predĺžené krvácanie a jeho príčina
 • ako zmierniť silné krvácanie
 • prečo sa mení naše trávenie a pravidelnosť stolice
 • doplnky stravy, ktoré môžu byť nápomocné na zmiernenie bolesti
 • praktické kroky ako zmierniť bolestivú menštruáciu
 • výživové odporúčania k zmierneniu bolesti

A mnoho ďalšieho

Čo pri vstupe získaš?

 •  120+ minút  (2.5 hodiny) online záznam webináru (ukončený Q&A od divákov), ktorý vzhliadneš kdekoľvek
 • zľavy na ďalšie kurzy či produkty
 • vstup do členskej sekcie
 • vstup do súkromnej skupiny + appka

S L E D U J  K E D Y K O Ľ V E K 

 A  K D E K O Ľ V E K  S I 

iba za 947 czk

Prednáška už prebehla NAŽIVO. Dostupný je aktuálne ZÁZNAM.

Moje meno je Katarína Baniariová

a pomáham ženám obnoviť zdravie a vytváram z nich nezávislé ženy, aby naplnili svoj skutočný potenciál. 

Som antropologička, poradkyňa výživy, pohybu a nastavenia životného štýlu pre optimálny menštruačný cyklus,  autorka online programov a podcastu Bagniari radio. Už 10 rokov hľadám odpovede na to, ako byť zdravá, silná a nezávislá žena. Vždy som túžila pomáhať ľuďom, ale uvedomila som si, že najprv potrebujem pomôcť sama sebe. Premenila som svoje slabé telo a ustrašenú myseľ na silnú ženu. A hlavne som začala žiť v presvedčení, že ja som strojcom čohokoľvek čo sa v mojom živote udeje. Chýbala tomu posledná ingrediencia. Rozhodnutie vziať za seba a svoj život plnú zodpovednosť. A to sa udialo v roku 2019, kedy som nenastúpila na PhD štúdium, ale rozhodla sa veriť sama sebe, že dokážem ženám transformovať život a postarať sa sama o seba, bez istoty každomesačného príjmu.

Pár mesiacov od tohto rozhodnutia som vytvorila podcast Bagniari radio, ktorý počúvajú tisícky žien. Vytvorila program PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®, ktorý pomohol už 170 ženám obnoviť alebo upraviť cyklus. Podarilo sa mi vytvoriť desiatky Superžien pomocou koučingu Superwoman akcelerátor. Denne edukujem a motivujem už skoro 25 tisíc žien na instagrame. Moje meno sa stalo značkou a firmou, zanecháva odkaz v mnohých žených a ja som nemala nikdy väčšiu finančnú istotu než od dňa, keď som sa rozhodla skočiť do NEISTOTY.

Keď píšem tento text, od môjho rozhodnutia ubehlo 10 mesiacov.

Čo hovoria ženy na moje programy a prácu?

Je ťažké napísať všetko :D proste tento program je neskutočná šupa a hlavne som úplne iná žena ako keď som do toho išla to sa veľmi ťažko popisuje, moje pohľady na stravu, samú seba, pohyb, zmysel života atď sa úplne zmenili a stále sa menia. ja proste už teraz dokážem povedať , že tento program boli neskutočne dobre investované peniaze a stalo sa to v čo som verila a dúfala , naviedlo ma to na ten najlepší smer, cestu životom a začala som pracovať na takej verzii seba akej sama chcem byť....dúfam, že to dáva zmysel takto to cítim :).
MáriaSuperwoman akcelerátor
Mohu říct, že mě program změnil ve spouště věcech. Uvědomila jsem si tolik věcí ohledně nejenom stravy, ale především svého menstruačního cyklu a těla. Program mi přinesl toho tolik, že ani nevím, zda budu schopná to vše vypsat. Především se vidím jinýma - lepšíma očima. Nekritizuji se za své chyby a nehledám odpověď v jídle (viz. věčné přejídání). Ono totiž vypadá naprosto jinak např. 500 kcal na talíři s kvalitním jídlem a jinak v sušenkách a nebo celé čokoládě. Nejenom, že jsem se začala měnit vzhledově, díky cvičení se mi zlepšila postava a díky stravě ubyl nějaký ten centimetr, ale především se cítím naprosto úžasně vnitřně! Moje pleť je o mnoho lepší, nejsem tolik nafouknutá a podrážděná a mé myšlenky jsou o mnoho pozitivnější a snažím se hledat odpovědi na otázky, stejně tak jako brát zodpovědnost za všechno, co dělám. PMS se téměř vytrácí (ještě stále je potřeba na tom pracovat a poznávat své tělo), ale ani MS není tak bolestivá jako kdysi.
PetraSuperwoman akcelerátor
Mam uplne iny nahlad na stravu, prisla som na to, ze "zdrave fungovanie" nie je nic zlozite a magicke, je to proste "len" rozhodnutie co dam do ust a tiez uvedomenie si, ze vlastne nemam chut na cokoladu, ale ziviny a tiez ze staci pocuvat telo, nezjest vsetko, co mam na tanieri, nemat preplnene brucho a vsetko je zrazu lepsie. Nie je to nic prevratne, ale konecne som si to zacala naozaj uvedomovat a uz na to nezabudnem, pretoze to chcem aplikovat kazdy jeden den. Pretoze nebolave brucho bez krcov je proste top 
KatarínaSuperwoman akcelerátor
V roku 2019 som objavila teba , zacala som citat tvoje prispevky , pribehy , pocuvat podcasty. Asi na jesen som zmenila svoj jedalnicek a to tym ze som zacala konzumovat ovocie na dennej baze a zeleninu rovnako , spenat jem kazdy tyzden takmer balik . Na to som otehotnela .. a cakal ma krvny obraz a tam prekvapivo zelezo som mala v hodnote 120 predtym 80 ja osm nechapaala. Zeny v tehotenstve zvycajen stracaju a mne pribudlo. Pokracovala som dalej, teda pokracujem vcera opat krvy obraz a zelezo rovnako vysokej hodnoty a to som uz v 7 mesiaci. Dakujem ze si ma svojimi clankami , prispevkami naviedla k spravnemu kroku a moje tehotenstvo je skvele, bez problemove. A to stale mozem cvicit jogu. Som tak nesmierne vdacna za teba a tvoju pracu a inspiraciu😍🙏😘🤰🏼vdaka Katka😍😍 si svkela!
recenziainstagram
Kačí, chtěla jsem Ti dnes zrovna pisnout. Po půl roce od vysazení HA....již třetí měsíc pravidelná menstruace. Sice po 24 dnech, ale pravidelně. V mém věku, myslím, že bomba😉 Krásný den koučko 😊😊😊
Jaroslavaindividuálny koučig
Ahoj, já jenom že mi konečně přišla MS! ano po 2,5 letech a to bez praksu i když mám stále velké trávicí problémy! Děkuji moc za všechny rady a typy co tvůj instagram nabízí 🙂. A chtěla bych se zeptat - Máš nějaký typ na dobrou aplikaci ohledně ms? Něco kde si můžu napsat od kdy do kdy ji mám a jak je silná? Ještě jednou děkuji za tvůj instagram a prosím pokračuj v tom co děláš!
ÚčastničkaPREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®
Jo a PSC program bola jedna z najlepších investícií 😊 Nejake kurzy už som pochodila, tri roky výšky na výžive, z každého si niečo vytiahneš to je jasne , selektuješ informácie ale okrem tých papierov a titulu ktorý nakoniec príde, mi program dal oveľa viac 😊. Takže prosím pokračuj v tom čo robíš, robíš to totiž úžasne a ja som šťastná , že sa môžem od teba učiť 😊
ÚčastníčkaPREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®
oslouchala jsem včera večer zatím jen úvod, ale scrollovala jsem množství a materiálů a jsem fakt mega #excited. 😍😌🙏 Věděla jsem, že děláš kopu práce, ale upřímně? Nečekala jsem AŽ TAK VYSOKÝ level. 🙌🔝 A to je teprve 2. týden. 💟 Jsem ráda, že jsem si vybrala na vzdělávání se právě tebe. 🙌
MIchaelaPREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®
Tolik informací, které jsem potřebovala vědět,nikdo mi nedokázal odpovedět na mé otázky..až na tebe,teď. Hledala jsem tyto věci dlouho, už jsem byla zoufalá, doktorka mi na tyto otázky ani neodpověděla. Pár let nepravidelnosti, doktorka mi tvrdila, že je to normální a až budu chtít dítě, budeme to řešit prášky. Nechápala, proč nechci Antinu. Cpala mi jen same vyvolávačky, které jsem díkybohu odmítala a věřila, že to sama nějak zvládnu. Ale stále jsem si nebyla jistá, jestli dělám dobře. A díky tobě vím, že ano. Věřím, že si srovnám své tělo. To, co nám všem předáváš, má pro mě nevyčíslitelnou hodnotu, takže už teď vím, co si myslela tím, že cena neodpovídá kvalitě PSC. Děkuju za to, jaká si a co pro nás děláš. Těsím se na dnešní webinář. Věřím, že se mi změní celý život. DĚKUJU, hrozně moc ! ❤
ÚčastníčkaPREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®
Ahoj Katy 🌻, přeji krásný den :) chci se s tebou podělit o jednu úžasnou věc, že které jsem nadšená 😍 sem teprve ve třetím týdnu tvého PSC programu a nikdy jsem se necítila líp. Právě jsem měla svoji první bezbolestnou MS, která trvala jenom 4 dny. Já to snad nikdy nezažila. Vždy jsem měla ms doprovázenou bolestmi, trvala dlouho někdy i 10 dnů, měla jsem vždy hroznou pleť a bývala jsem hrozně nafouklá. Je pravda, že díky karanténě mi asi ubylo stresu, nechodím do práce a víc se věnuji sama sobě :) to tomu také pomohlo. Nepracuji na sobě jen ty tři týdny, sleduji tě a tvoje příspěvky už delší dobu a tak nějak je aplikuji už od Vánoc :) děkuji za to, co jsi vytvořila ❤️ děkuji za možnost, poznat své tělo více ❤️ děkuji, za všechny ty informace, co jsem sama nedokázala spojit dohromady ❤️ děkuji, že jsou na světě takové ženy jako jsi ty! Které fakt dávají rady, co za to stojí.🌻 Já si teď přijdu, jak kdybych ani nebyla ve svém těle ...nebo možná teprve teď, ve svém těle jsem? Díky 🏆
SofiaPREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®

Zrieknutie sa zodpovednosti

PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS® masterclass alebo webinár a všetky ich materiály slúžia iba k vzdelávacím a informačným účelom a nie sú v žiadnom prípade myslené ako lekárske poradenstvo alebo lekárska rada. Informácie tu obsiahnuté by nemali byť používané k liečbe, diagnóze alebo prevencii žiadneho zdravotného stavu bez schválenia lekárskeho profesionála. Odporúčania popísané vmasterclass/ webinári môžu byť príliš nebezpečné a namáhavé pre niektorých ľudí a účastník by mal všetko konzultovať so svojim lekárom skôr než začne program aplikovať. Autor Mgr. Katarína Baniariová nenesie žiadnu zodpovednosť k žiadnej osobe ani bytosti a to vzhľadom na akúkoľvek stratu, ujmu a zranenie spôsobené alebo údajné spôsobené priamo alebo nepriamo informáciami obsiahnutými v týchto webinároch. Tieto masterclass/webináre sú súhrnom spracovaných  vedeckých štúdii, odborných prác a informácii k danej problematike za účelom informovať ale nie liečiť.