o n l i n e  z á z n a m  w e b i n á r u

MENOPAUZA

Dovoľ mi, ukázať ti, že menopauza môže byť krásnym obdobím života bez strachu, straty samej seba a bez pocitu, že žiješ v cudzom tele. Vedela si, že menopauza je jedinečným obdobím, ktoré je umožnené iba nám ľuďom*? Chop sa tejto príležitosti žiť ďalšiu polovicu svojho života ako žena, ktorá čelí novým životným výzvam a srší z nej múdrosť, o ktorú sa nebojí podeliť.

ZHLIADNI WEBINÁR KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK SI.

Prednáška už prebehla NAŽIVO. Je dostupný jej ZÁZNAM.

Už si registrovaná? Prihlás sa.

Dovoľ si zažiariť aj v menopauze!

Menopauza je obdobie ženy, ktoré začína 12 mesiacov od poslednej menštruácie. Predchádza jej perimenopauza, ktorá môže trvať priemerne 7 rokov (môže až 12). Ak stále menštruuješ (vo veku 45+), i keď sporadicky, mrkni na webinár Perimenopauza, kde sa dozvieš, ako aj toto obdobie zvládnuť a pripraviť sa na menopauzu.

Webinár menopauza vznikol, pretože sama som bola zhrozená, keď som si uvedomila, ako sa obdobie ženy v menopauze (ne)vníma. Ženy v menopauze stretáva mnoho prekážok a namiesto riešenia vzniká trápenie, ktoré nie je absolútne nutné. Dovoľ mi, ukázať ti, aké je úžasné ženské telo aj v menopauze. 

V tomto období stráviš dosť pravdepodobne ďalšiu polovicu svojho života. Preto je dôležité pochopiť, ako funguje telo po skončení menštruácie so zmenou hormónov a objaviť krásy tohto obdobia. Povieme si všetko potrebné k tomu, aby si mohla žiť život viac než plnohodnotne a hlavne nadobudla v sebe sebadôveru, že si stále ženou a nestratila si samu seba.

*Ako som písala vyššie, toto obdobie života je dopriate iba nám ľudďom a pár druhom veľrýb. Život nás žien nie je iba o bytí matkou.

ZHLIADNI WEBINÁR KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK SI.

Prednáška už prebehla NAŽIVO. Je dostupný jej ZÁZNAM.

Čo sa na webinári dozvieš?

 • Ako sa zmení telo od perimenopauzy?
 • Telo ženy v menopauze.
 • Výživové odporúčania pre ženy v menopauze. 
 • Pohybové odporúčania pre ženu v menopauze.
 • Zmeny spojené s menopauzou, a ako naďalej žiť zdravo.
 • Problematika panvového dna a inkontinencia počas menopauzy.
 • Ako si udržať zdravú hmotnosť v menopauze?
 • Ako stále kvalitne spať a pracovať so stresom.
 • Prevencia pred možnými zdravotnými rizikami (osteoporóza, infarkt, mŕtvica, demencia).
 • Sexuálny život ženy v menopauze nekončí.

A mnoho ďalšieho.

Čo pri vstupe získaš?

 • 120+minútový online záznam webináru (webinár + Q&A), ktorý zhliadneš kdekoľvek
 • zľavy na ďalšie kurzy, či produkty
 • vstup do členskej sekcie
 • vstup do súkromnej skupiny + aplikácie

Aké sú reakcie žien po webinároch?

“Pro mne byl webinář naprosto klíčový. Vlastně jsem už byla rozhodnutá pro cestu syntetických hormonů, protože jsem zkusila ledacos.. ale webinář od Kataríny mne naprosto nakopnul a to ani nemusela syntetické hormony nijak hanit. Teď se cítím mnohem vědomější, a vnímám to vše jinak. Přínosné informace po kterých i můj muž pochopil všechen ten smysl. Není to o doplňcích stravy, nikdo další nám nedokáže pomoct tak jako my samy sobě. A s informacemi od Kataríny vás to hezky nastartuje. Už bych neváhala zda si webinář koupit.. těch pár stovek za to opravdu stálo, za ten pocit. Těším se až si ho pustím znovu, protože myslím, že i na podruhé si v něm zase po tom týdnu najdu něco nového. Je tam toho totiž “vela” 😁 děkuji Katarína! A těším se až se ozvu, že se můj zdrav. stav zlepšil, protože teď vím, že je to možné. Minimálně psychicky se to totiž už děje.”
JaanÚčastníčka webináru PCOS

Prednáška už prebehla NAŽIVO. Je dostupný jej ZÁZNAM.

S L E D U J  K E D Y K O Ľ V E K  A 

K D E K O Ľ V E K  S I 

iba za 1147 czk

Moje meno je Katarína Baniariová,

pomáham ženám obnoviť zdravievytváram z nich nezávislé ženy, aby naplnili svoj skutočný potenciál

Som antropologička, poradkyňa výživy, pohybu a nastavenia životného štýlu pre optimálny menštruačný cyklus,  autorka online programov a podcastu Bagniari radio. Už 10 rokov hľadám odpovede na to, ako byť zdravá, silná a nezávislá žena. Vždy som túžila pomáhať ľuďom, ale uvedomila som si, že najprv potrebujem pomôcť sama sebe. Premenila som svoje slabé telo a ustrašenú myseľ na silnú ženu. Hlavne som začala žiť v presvedčení, že JA som strojcom čohokoľvek, čo sa v mojom živote udeje. Chýbala tomu posledná ingrediencia. Rozhodnutie vziať za seba a svoj život plnú zodpovednosť. Toto sa udialo v roku 2019, kedy som nenastúpila na PhD. štúdium, ale rozhodla sa veriť sama sebe, že dokážem ženám transformovať život a postarať sa sama o seba, bez istoty každomesačného príjmu.

Pár mesiacov od tohto rozhodnutia som vytvorila podcast Bagniari radio, ktorý počúvajú tisícky žien. Zostavila som program PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®, ktorý pomohol170 ženám obnoviť alebo upraviť cyklus. Pomocou koučingu Superwoman akcelerátor som pomohla vzlietnuť desiatkam Superženám. Denne edukujem a motivujem už skoro 32 tisíc žien na instagrame. Moje meno sa stalo značkou a firmou, zanecháva odkaz v mnohých ženách a ja som nemala nikdy väčšiu finančnú istotu, než od dňa, keď som sa rozhodla skočiť do NEISTOTY.

Keď píšem tento text, od môjho rozhodnutia ubehlo 10 mesiacov.

Zrieknutie sa zodpovednosti

PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS® masterclass alebo webinár a všetky ich materiály slúžia iba na vzdelávacie a informačné účely a nie sú v žiadnom prípade myslené ako lekárske poradenstvo, alebo lekárska rada. Informácie tu obsiahnuté by nemali byť používané k liečbe, diagnóze alebo prevencii žiadneho zdravotného stavu bez schválenia lekárskeho profesionála. Odporúčania popísané v masterclass/webinári môžu byť príliš nebezpečné a namáhavé pre niektorých ľudí a účastník by mal všetko konzultovať so svojím lekárom skôr, než začne program aplikovať. Autor Mgr. Katarína Baniariová nenesie žiadnu zodpovednosť k žiadnej osobe ani bytosti a to vzhľadom na akúkoľvek stratu, ujmu a zranenie spôsobené alebo údajne spôsobené priamo, alebo nepriamo informáciami obsiahnutými v týchto webinároch. Tieto masterclass/webináre sú súhrnom spracovaných vedeckých štúdií, odborných prác a informácií k danej problematike za účelom informovať, ale nie liečiť.