o n l i n e  z á z n a m  w e b i n á r u

CYSTY NA VAJEČNÍKOCH

120+ minútový online záznam na tému cystických vaječníkov. V tomto webinári dostaneš informácie, ktoré ti pomôžu pochopiť čo sa deje s telom ženy, aké sú symptómy a znaky. Dozvieš sa praktické kroky k prevencii ďalších cýst. Dôležité je pochopiť, čo sa s telom deje, aby si sa nebála. Dovoľ mi, objaviť ti cestu k svojmu telu.

ZHLIADNI WEBINÁR KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK SI.

Prednáška už NAŽIVO prebehla. Je dostupný jej ZÁZNAM.

Už si registrovaná? Prihlás sa.

Cysty na vaječníkoch  ≠ syndróm polycystických vaječníkov 

Cysty, ktoré je vidno na ultrazvuku sú neodovulované folikuly (prípadne vytvorené cysty z rôznych dôvodov). ⁠Nie je to však indikátor toho, či máš alebo nemáš syndróm polycystických ovárií.⁠

PCOS sa potvrdí iba tak, že tvoj hormonálny profil vykazuje zvýšené alebo vysoké hodnoty androgénov - mužských hormónov v tele. Cysty sa tvoria aj ženám, ktoré nemajú zvýšené androgény. 

Vedela si, že každá žena má "cysty"?

Cysta je totiž vačok naplnený tekutinou a skôr než odovuluješ sa ti podobný útvar vytvorí (každý mesiac) z folikulu (folikulárna cysta), v ktorom je schované vajíčko.⁠ Problém je s cystami, ktoré vznikajú, ak sa zabraňuje ovulácii.⁠

Viac si však povieme na webinári.

Pokiaľ si si však istá, že PCOS je tvoja diagnóza, odporúčam mrknúť na špecifický webinár k téme PCOS alebo rovno vstúpiť do programu PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®, kde dostaneš kompletné informácie a návod na praktické kroky k zmierneniu PCOS po všetkých aspektoch. 

ZHLIADNI WEBINÁR KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK SI.

Prednáška už NAŽIVO prebehla. Je dostupný jej ZÁZNAM.

Čo sa na webinári dozvieš?

 • Aký je rozdiel medzi PCOS a PCO, a prečo na tom záleží.
 • Prečo vznikajú cysty?
 • Typy cýst.
 • Ako môže ovplyvňovať hormonálna antikoncepcia vznik cýst?
 • Ako vznikajú ovariálne cysty? Čo sa deje v tele?
 • Doplnky stravy, ktoré môžu byť nápomocné.
 • Praktické kroky, ako predísť ďalšej tvorbe cýst. 
 • Výživové odporúčania k prevencii cýst.
 • Informácie, ako sa zbaviť únavy či navyšovania hmotnosti.

A mnoho ďalšieho.

Čo pri vstupe získaš?

 • 120+ minútový online záznam webináru (webinár + Q&A), ktorý zhliadneš kdekoľvek
 • zľavy na ďalšie kurzy, či produkty
 • vstup do členskej sekcie
 • vstup do súkromnej skupiny + aplikácie

Aké sú reakcie žien po webinári PCOS?

“Pro mne byl webinář naprosto klíčový. Vlastně jsem už byla rozhodnutá pro cestu syntetických hormonů, protože jsem zkusila ledacos.. ale webinář od Kataríny mne naprosto nakopnul a to ani nemusela syntetické hormony nijak hanit. Teď se cítím mnohem vědomější, a vnímám to vše jinak. Přínosné informace po kterých i můj muž pochopil všechen ten smysl. Není to o doplňcích stravy, nikdo další nám nedokáže pomoct tak jako my samy sobě. A s informacemi od Kataríny vás to hezky nastartuje. Už bych neváhala zda si webinář koupit.. těch pár stovek za to opravdu stálo, za ten pocit. Těším se až si ho pustím znovu, protože myslím, že i na podruhé si v něm zase po tom týdnu najdu něco nového. Je tam toho totiž “vela” 😁 děkuji Katarína! A těším se až se ozvu, že se můj zdrav. stav zlepšil, protože teď vím, že je to možné. Minimálně psychicky se to totiž už děje.”
JaanÚčastníčka webináru PCOS

Webinár už prebehol online. Je dostupný jeho ZÁZNAM.

S L E D U J  K E D Y K O Ľ V E K  A 

K D E K O Ľ V E K  S I 

iba za 574 CZK alebo 24 EUR

50 % zľava v rámci zvyšovania povedomia o PCOS (od 1.9.-30.9.)

Moje meno je Katarína Baniariová,

pomáham ženám obnoviť zdravievytváram z nich nezávislé ženy, aby naplnili svoj skutočný potenciál

Som antropologička, poradkyňa výživy, pohybu a nastavenia životného štýlu pre optimálny menštruačný cyklus,  autorka online programovpodcastu Bagniari radio. Už 10 rokov hľadám odpovede na to, ako byť zdravá, silná a nezávislá žena. Vždy som túžila pomáhať ľuďom, ale uvedomila som si, že najprv potrebujem pomôcť sama sebe. Premenila som svoje slabé telo a ustrašenú myseľ na silnú ženu. Hlavne som začala žiť v presvedčení, že JA som strojcom čohokoľvek, čo sa v mojom živote udeje. Chýbala tomu posledná ingrediencia. Rozhodnutie vziať za seba a svoj život plnú zodpovednosť. Toto sa udialo v roku 2019, kedy som nenastúpila na PhD. štúdium, ale rozhodla sa veriť sama sebe, že dokážem ženám transformovať život a postarať sa sama o seba, bez istoty každomesačného príjmu.

Pár mesiacov od tohto rozhodnutia som vytvorila podcast Bagniari radio, ktorý počúvajú tisícky žien. Zostavila som program PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®, ktorý pomohol170 ženám obnoviť alebo upraviť cyklus. Pomocou koučingu Superwoman akcelerátor som pomohla vzlietnuť desiatkam Superženám. Denne edukujem a motivujem už skoro 32 tisíc žien na instagrame. Moje meno sa stalo značkou a firmou, zanecháva odkaz v mnohých ženách a ja som nemala nikdy väčšiu finančnú istotu, než od dňa, keď som sa rozhodla skočiť do NEISTOTY.

Keď píšem tento text, od môjho rozhodnutia ubehlo 10 mesiacov.

Zrieknutie sa zodpovednosti

PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS® masterclass alebo webinár a všetky ich materiály slúžia iba na vzdelávacie a informačné účely a nie sú v žiadnom prípade myslené ako lekárske poradenstvo, alebo lekárska rada. Informácie tu obsiahnuté by nemali byť používané k liečbe, diagnóze alebo prevencii žiadneho zdravotného stavu bez schválenia lekárskeho profesionála. Odporúčania popísané v masterclass/webinári môžu byť príliš nebezpečné a namáhavé pre niektorých ľudí a účastník by mal všetko konzultovať so svojím lekárom, skôr než začne program aplikovať. Autor Mgr. Katarína Baniariová nenesie žiadnu zodpovednosť k žiadnej osobe ani bytosti a to vzhľadom na akúkoľvek stratu, ujmu a zranenie spôsobené alebo údajne spôsobené priamo, alebo nepriamo informáciami obsiahnutými v týchto webinároch. Tieto masterclass/webináre sú súhrnom spracovaných vedeckých štúdií, odborných prác a informácií k danej problematike za účelom informovať, ale nie liečiť.