WEBINÁRE

ONLINE ZÁZNAMY TÉMATICKÝCH PREDNÁŠOK

WEBINÁRE

ONLINE ZÁZNAMY TÉMATICKÝCH PREDNÁŠOK

Ako to funguje? Vyber si akúkoľvek tému webináru nižšie, zakúp a dostaneš okamžite prístup k záznamu webináru. Prvé zverejnenie prejde vždy NAŽIVO online prednáškou (s možnosťou sa pýtať na otázky), z ktorej je uložený záznam do členskej sekcie. K nemu dostaneš prístup po zakúpení. Online prednášky sa už neopakujú. Ak sa chceš prednášky účastniť naživo, je potrebné sledovať IG, email alebo nájsť na stránke danej prednášky, kedy bude naživo. S webinárom tiež získaš vstup do bezpečnej komunity, kde môžeš získať skúsenosti od ostatných žien s rovnakými problémami.

Nevieš, ktorý webinár si vybrať?

ALEBO SA MRKNI NA ROZCESTNÍK NA KONCI STRÁNKY

"Ako (ne)má vyzerať menštruačný cyklus a ako si ho sledovať?"

Menštruačný cyklus

Menštruačný cyklus je súčasťou života žien po dobu približne 30tich rokov. O menštruačnom cykle má každá žena odlišné informácie, má k nemu odlišný vzťah a líšia sa aj jeho každomesačné prejavy. Tento webinár je tu pre každú ženu, ktorá menštruuje, aby vedela čo je bežné, ako má prebiehať menštruačný cyklus, vedela reagovať na symptómy, ktoré telo posiela a vedela ako si ho aj správne sledovať.

Toto potrebujem vidieť

"Čo by som mala vedieť skôr než otehotniem a ako počatie podporím?"

Než otehotnieš

Tento webinár obsahuje informácie pre všetky ženy, ktoré plánujú tehotenstvo. Fyzický i duševný stav ženy ešte pred počatím, nie len tehotenstvom samotným, je významné pre zdravie budúceho potomka. Moje znalosti z evolúcie doplňujú všebecne známe "rady" nastavenia zdravého životného štýlu, ktoré na teba svietia z každej strany. To, čo robíme počas tehotenstva je dôležité, čo robíme pred počatím a ešte pred samotnou myšlienku "byť raz matkou" avšak tiež.

Toto potrebujem vidieť

Menštruačný cyklus a jeho prejavy

"Skutočne mám syndróm PCOS, alebo je moja diagnóza nesprávna?"

(syndróm) P O L Y C Y S T I C K É  V A J E Č N Í K Y

Online webinár na tému PCO a PCOS (syndrómu polycystických vaječníkov). Tento webinár obsahuje všetko čo potrebuješ vedieť o téme PCOS aj PCO, symptómy PCOS/PCO, ako ma vyzerať diagnóza , pochopenie problematiky PCOS a čo sa deje v tele ženy, praktické úpravy životného štýlu, ktoré napomôžu žene zmierniť symptómy PCOS.

Toto potrebujem vidieť

"Potrebujem pochopiť, ale aj poradiť, ako s endometrióuzou žiť."

Porozumenie  ENDOMETRIÓZY

Endometrióza je objavenie sa endometria inde než v dutině maternice ženy. Toto ochorenie postihuje každú desiatu ženy, i keď toto číslo sa žiaľ zvyšuje. Typické prejavy sú boelstivá menštruácia, silné krvácanie alebo časté nafukovanie brucha či iné. V tomto online webinári sa téme endometrióza povenujeme dostatočne aby si našla odpovede, ako žiť život plnohodnotnejšie a s úsmevom na tvári.

Toto potrebujem vedieť

Najsledovanejšie webináre

"Neviem, či ovulujem, chcela by som podporiť progesterón a mám PMS."

P M S

PREDMENŠTRUAČNÝ SYNDRÓM - koho popravde nie je probém? Je nás v skutku ešte málo. Predmenštruačný syndróm je tak ako bolesť osvojený ako "bežný" prejav menštruačného cyklu ženy, žiaľ ani v tomto prípade to tak nemusí byť. PMS ako nafukovanie, výkyvy nálad, chute či únava nemusia byť bežnou súčasťou tvojho života. V tomto webinári si povieme čo PMS spôsobuje a hlavne, ako si upraviť životný štýl tak aby si mohla dať PMS zbohom.

Chcm vyriešiť svoje PMS

"Trpí bolestivou a silnou menštruáciou, a občas aj inými bolesťami."

B O L E S T I V Á  menštruácia

Bolestivá menštruácia je bežná ale nie normálna. Postihuje v skutku vysoké % žien až sa javí ako "normálny" prejav menštruácie u ženy. opak je však pravvdou. Boestivá menštruácia je voľba a nie tvoj osud. Ak sa s bolestivou menštruáciou trápiš aj ty, v tomto webinári nájdeš odpovede ako bolesť zmierniť, pracovať sú ňou ako sa objaví, či sa jej zbaviť.

Chcem sa zbaviť bolesti

Menštruačný cyklus v priebehu života ženy a jeho premeny

"Moje telo nepoznávam a mám pocit, ako keby som stratila seba."

P E R I M E N O P A U Z A

Perimenopauza (obdobie v okolí blížiacej sa menopauzy) je obdobie ženy, ktoré sa u ženy prejavuje 2-12 rokov pred menopauzou. Táto fáza je ukončená prechodom do menopauzy.Perimenopauza môže byť pre mnohé ženy nepríjemným obdobím, kedy nepoznávajú svoje telo a symptómy, ktoré sa opakujú čoraz častejšie, narušujú bežný jej život, ako je napríklad spánok či zmeny teploty tela. V tomto webinári si povieme čo sa deje so ženským telom (fyziológiou tela), ako sa mení, ale hlavne ako toto obdobie spríjemniť a pripraviť sa na menopauzu s úsmevom. 

Chcem vstúpiť na webinár

"Už nemenštruujem a netuším ako žiť s necyklickým telom ženy."

M E N O P A U Z A

Menopauza je obdobie ženy, ktoré u ženy začína 12 mesiacov po poslednej menštruácii. Toto obdobie je ojedinelé v prírode, pretože až na pár druhov veľrýb, žviot po možnosti sa reprodukovať máme iba my. A nie krátky! Žijeme v menopauze i ďalšiu polku života. Práve preto je dôležité o tejto téme hovoriť a neignorovať ju. Ženy i v nereprodukčnom veku majú obrovský význam pre spoločnosť a žiť zdravo aj v menopauze je možné. Pozrime sa spoločne na toto jedinečné obdobie života, ktoré prináša kopec nových možností.

Chcem vstúpiť na webinár

"Zistili mi cysty na vaječníkoch, skutočne mám PCOS?"

CYSTY NA VAJEČNÍKOCH

Cysty na vaječníkoch sú rozšíreným nesúladom moderných žien. Ich objavenie k najčastejšej vete "máte PCOS", čo nie je správne. Syndróm polycystických vaječníkov nestačí diagnostikovať ultrazvukom, ale o tom viac vo webináry k tejto téme. Čo ak ti našli cysty po vysadení hormonálnej antikoncepcie, alebo náhodou pri preventívnej prehliadke? Prečo sa nám tvoria cysty a ako s nimi ďalej pracovať? To všetko si prezradíme na webinári.

Chcem vstúpiť na webinár

Zrieknutie sa zodpovednosti

Online webinár a všetky ich materiály slúžia iba k vzdelávacím a informačným účelom a nie sú v žiadnom prípade myslené ako lekárske poradenstvo alebo lekárska rada. Informácie tu obsiahnuté by nemali byť používané k liečbe, diagnóze alebo prevencii žiadneho zdravotného stavu bez schválenia lekárskeho profesionála. Odporúčania popísané vmasterclass/ webinári môžu byť príliš nebezpečné a namáhavé pre niektorých ľudí a účastník by mal všetko konzultovať so svojim lekárom skôr než začne program aplikovať. Autor Mgr. Katarína Baniariová nenesie žiadnu zodpovednosť k žiadnej osobe ani bytosti a to vzhľadom na akúkoľvek stratu, ujmu a zranenie spôsobené alebo údajné spôsobené priamo alebo nepriamo informáciami obsiahnutými v týchto webinároch. Tieto masterclass/webináre sú súhrnom spracovaných  vedeckých štúdii, odborných prác a informácii k danej problematike za účelom informovať ale nie liečiť.