W E B I N Á R E

Vzdelávaj sa z pohodlia tvojho domova alebo kdekoľvek na svete, kde aktuálne si. Nečakaj až príde vhodný dátum, kedy skončia skúšky, či keď budeš mať čas. Zapni si svoj vybraný webinár s konkrétnou tému tam a vtedy, kedy sa to hodí tebe!

Zaleží na tvojom ženstve ♡

Pretože jediný správny čas je TERAZ.

Ako to funguje? Vyber si akúkoľvek tému webináru nižšie, zakúp a dostaneš okamžite prístup k záznamu webináru. Prvé zverejnenie prejde vždy NAŽIVO online prednáškou (s možnosťou sa pýtať na otázky), z ktorej je uložený záznam do členskej sekcie. K nemu dostaneš prístup po zakúpení. Online prednášky sa už neopakujú. Ak sa chceš prednášky účastniť naživo, je potrebné sledovať IG, email alebo nájsť na stránke danej prednášky, kedy bude naživo.

Menštruačný cyklus

Menštruačný cyklus je súčasťou života žien po dobu približne 30tich rokov. O menštruačnom cykle má každá žena odlišné informácie, má k nemu odlišný vzťah a líšia sa aj jeho každomesačné prejavy. Tento webinár je tu pre každú ženu, ktorá menštruuje, aby vedela čo je bežné, ako má prebiehať menštruačný cyklus, vedela reagovať na symptómy, ktoré telo posiela a vedela ako si ho aj správne sledovať.

Toto potrebujem vidieť

Než otehotnieš

Tento webinár obsahuje informácie pre všetky ženy, ktoré plánujú tehotenstvo. Fyzický i duševný stav ženy ešte pred počatím, nie len tehotenstvom samotným, je významné pre zdravie budúceho potomka. Moje znalosti z evolúcie doplňujú všebecne známe "rady" nastavenia zdravého životného štýlu, ktoré na teba svietia z každej strany. To, čo robíme počas tehotenstva je dôležité, čo robíme pred počatím a ešte pred samotnou myšlienku "byť raz matkou" avšak tiež.

Toto potrebujem vidieť

Menštruačný cyklus a jeho prejavy

(syndróm) P O L Y C Y S T I C K É  V A J E Č N Í K Y

Online webinár na tému PCO a PCOS (syndrómu polycystických vaječníkov). Tento webinár obsahuje všetko čo potrebuješ vedieť o téme PCOS aj PCO, symptómy PCOS/PCO, ako ma vyzerať diagnóza , pochopenie problematiky PCOS a čo sa deje v tele ženy, praktické úpravy životného štýlu, ktoré napomôžu žene zmierniť symptómy PCOS.

Toto potrebujem vidieť

Porozumenie  ENDOMETRIÓZY

Endometrióza je objavenie sa endometria inde než v dutině maternice ženy. Toto ochorenie postihuje každú desiatu ženy, i keď toto číslo sa žiaľ zvyšuje. Typické prejavy sú boelstivá menštruácia, silné krvácanie alebo časté nafukovanie brucha či iné. V tomto online webinári sa téme endometrióza povenujeme dostatočne aby si našla odpovede, ako žiť život plnohodnotnejšie a s úsmevom na tvári.

Toto potrebujem vedieť

Najsledovanejšie webináre

P M S

PREDMENŠTRUAČNÝ SYNDRÓM - koho popravde nie je probém? Je nás v skutku ešte málo. Predmenštruačný syndróm je tak ako bolesť osvojený ako "bežný" prejav menštruačného cyklu ženy, žiaľ ani v tomto prípade to tak nemusí byť. PMS ako nafukovanie, výkyvy nálad, chute či únava nemusia byť bežnou súčasťou tvojho života. V tomto webinári si povieme čo PMS spôsobuje a hlavne, ako si upraviť životný štýl tak aby si mohla dať PMS zbohom.

Chcm vyriešiť svoje PMS

B O L E S T I V Á  menštruácia

Bolestivá menštruácia je bežná ale nie normálna. Postihuje v skutku vysoké % žien až sa javí ako "normálny" prejav menštruácie u ženy. opak je však pravvdou. Boestivá menštruácia je voľba a nie tvoj osud. Ak sa s bolestivou menštruáciou trápiš aj ty, v tomto webinári nájdeš odpovede ako bolesť zmierniť, pracovať sú ňou ako sa objaví, či sa jej zbaviť.

Chcem sa zbaviť bolesti

Menštruačný cyklus v priebehu života ženy a jeho premeny

P E R I M E N O P A U Z A

Perimenopauza (obdobie v okolí blížiacej sa menopauzy) je obdobie ženy, ktoré sa u ženy prejavuje 2-12 rokov pred menopauzou. Táto fáza je ukončená prechodom do menopauzy.Perimenopauza môže byť pre mnohé ženy nepríjemným obdobím, kedy nepoznávajú svoje telo a symptómy, ktoré sa opakujú čoraz častejšie, narušujú bežný jej život, ako je napríklad spánok či zmeny teploty tela. V tomto webinári si povieme čo sa deje so ženským telom (fyziológiou tela), ako sa mení, ale hlavne ako toto obdobie spríjemniť a pripraviť sa na menopauzu s úsmevom. 

Chcem vstúpiť na webinár

Zrieknutie sa zodpovednosti

PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS® masterclass alebo webinár a všetky ich materiály slúžia iba k vzdelávacím a informačným účelom a nie sú v žiadnom prípade myslené ako lekárske poradenstvo alebo lekárska rada. Informácie tu obsiahnuté by nemali byť používané k liečbe, diagnóze alebo prevencii žiadneho zdravotného stavu bez schválenia lekárskeho profesionála. Odporúčania popísané vmasterclass/ webinári môžu byť príliš nebezpečné a namáhavé pre niektorých ľudí a účastník by mal všetko konzultovať so svojim lekárom skôr než začne program aplikovať. Autor Mgr. Katarína Baniariová nenesie žiadnu zodpovednosť k žiadnej osobe ani bytosti a to vzhľadom na akúkoľvek stratu, ujmu a zranenie spôsobené alebo údajné spôsobené priamo alebo nepriamo informáciami obsiahnutými v týchto webinároch. Tieto masterclass/webináre sú súhrnom spracovaných  vedeckých štúdii, odborných prác a informácii k danej problematike za účelom informovať ale nie liečiť.