o n l i n e  z á z n a m  w e b i n á r u 

P M S

120 minútový online záznam webináru na tému predmenštruačného syndrómu známeho aj ako PMS. V tomto webinári sa dozvieš, prečo existujú ženy, ktoré PMS nezažívajú a ako sa môžeš jednou z nich stať aj ty! I keď je táto predstava pre teba možno sci-fi, ver mi, bolesť ani PMS nie sú normálne aj keď je bolestivá menštruácia pomerne bežná. Poď si pre svoj cyklus bez PMS.

ZHLIADNI WEBINÁR KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK SI.

iba za 947 czk

Prednáška už prebehla NAŽIVO. Dostupný je aktuálne ZÁZNAM.

Už si registrovaná? Prihlás sa.

PMS alebo predmenštruačný syndróm, je pojem, ktorý popisuje rôzne prejavy symptómov (je viac ako 100) objavujúcich sa u žien pred začatím menštruácie.

Tak trochu strašiak nášho cyklu, že? Bolestivé prsia, podráždenie, zmena nálad a iné symptómy. Poteším ťa. S PMS sa dá pracovať a veľmi dobre reaguje na zmeny v našom životnom štýle, ktoré nevyžadujú drastické prístupy, ba naopak len trošku niečo "poupraviť".

PMS SA STALO ŽIAĽ SÚČASŤOU ŽENSKÉHO CYKLU. Neoprávnene. My ženy sme si na to zvykli a jediným riešením sa stali teplé vankúše, tabletky či deň voľna. Alebo poznámky typu "zase si protivná, už aby si to dostala". Ale ty už vieš, že toto nie je "ok".

Je známych až 150 symptómov PMS! 

PMS sa prvýkrát začalo popisovať v 80. rokoch minulého storočia a často sa aj nevhodne kategorizuje. Je to súbor mnohých emócií a symptómov, ktoré ale nemusia byť prejavom PMS, ale patria k normálnemu životu. Ženské hormóny nie sú zlé, nie sú tvorcom nálady, ktoré zažívajú iba ženy. Emócie máme všetci. Aj muži. Tvoje ženské hormóny sú benefitom. Rozhodne si nebola stvorená k tomu, aby si týždeň až dva bola v skutku nepríjemná i sama pre seba. To predsa nedáva zmysel.

Čo je teda PMS? Máme ho každá? To si povieme vo webinári.

Byť informovaná znamená, že nie len preberáš zodpovednosť za svoje zdravie, ale aj vieš, akú pomoc prípadne potrebuješ.

Pokiaľ ťa trápi viac problémov, alebo vyhľadávaš podrobnejšie a komplexnejšie spracované informácie o PMS, odporúčam rovno vstúpiť do programu PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®, kde dostaneš kompletné informácie a návod na praktické kroky k zmierneniu PMS po všetkých aspektoch. Webinár tak obsiahly nie je.

ZHLIADNI WEBINÁR KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK SI.

iba za 947 czk

Prednáška už prebehla NAŽIVO. Dostupný je aktuálne ZÁZNAM.

Čo sa na webinári dozvieš.

 • čo je PMS a máme ho každá?
 • ďalšie typy "PMS", o ktorých sa už toľko nehovorí
 • čo signalizuje PMS u ženy?
 • symptómy PMS
 • prečo sa objavuje PMS najčastejšie pred menštruáciou?
 • PMS počas ovulácie
 • ako podporiť ovuláciu?
 • ako predĺžit luteálnu fázu?
 • Doplnky stravy, ktoré môžu byť nápomocné 
 • Praktické kroky, ako zmierniť prejavy PMS na dennej báze 
 • Výživové odporúčania k zmierneniu symptómov PMS
 • Návrhy na úpravu životného štýlu u PMS
 • Informácie, ako sa zbaviť únavy, "zalievania sa", akné, či iných prejavom PMS

A mnoho ďalšieho.

Čo pri vstupe získaš.

 •  120+ minút (2.5 hodiny) online záznam webináru (ukončený Q&A od divákov), ktorý zhliadneš kdekoľvek
 • zľavy na ďalšie kurzy či produkty
 • vstup do členskej sekcie
 • vstup do súkromnej skupiny + aplikácie

Čo hovoria ženy na tento webinár?

Každopádně jsem chtěla říct, že jsem se nikdy nikde tolik nedozvěděla! Děkuji moc za energii a informace! Hltala jsem obě části. A - díky tvým radám co jen tak davas na instagram, jsem se z pmdd dostala na pms. Možná teď už na to první pm pnutí (zapomněla jsem jak byla zkratka 😅) takže se těším na další webináře! 😇 Švagrová si už objednala “než otěhotníš” a já jdu taky na to.
Terkaúčastníčka webináru
Tak som preluskala seminar PMS. Nemala som očakávania, skôr ma zaujímalo ,ako vyzerajú tvoje webináre aj obsahovo aj vizuálne. A teda úplne ma dostal. Toľko informácií, veĺmi zrozumiteľne podaných, vysvetlených a hlavne jasne overiteľných. Vyrazil mi dych a dal mi úplne nový pohľad na seba samú. Doporučujem to všetkým ženám, ktoré poznám, pretože málokto sa v rámci medicíny zaoberá problémami ženského zdravia v tak komplexnom poňatí. Skvelá práca a teším sa na ďalšie semináre.
Katkaúčastníčka webináru

Moje meno je Katarína Baniariová

a pomáham ženám obnoviť zdravie a vytváram z nich nezávislé ženy, aby naplnili svoj skutočný potenciál. 

Som antropologička, poradkyňa výživy, pohybu a nastavenia životného štýlu pre optimálny menštruačný cyklus,  autorka online programov a podcastu Bagniari radio. Už 10 rokov hľadám odpovede na to, ako byť zdravá, silná a nezávislá žena. Vždy som túžila pomáhať ľuďom, ale uvedomila som si, že najprv potrebujem pomôcť sama sebe. Premenila som svoje slabé telo a ustrašenú myseľ na silnú ženu. A hlavne som začala žiť v presvedčení, že ja som strojcom čohokoľvek čo sa v mojom živote udeje. Chýbala tomu posledná ingrediencia. Rozhodnutie vziať za seba a svoj život plnú zodpovednosť. A to sa udialo v roku 2019, kedy som nenastúpila na PhD štúdium, ale rozhodla sa veriť sama sebe, že dokážem ženám transformovať život a postarať sa sama o seba, bez istoty každomesačného príjmu.

Pár mesiacov od tohto rozhodnutia som vytvorila podcast Bagniari radio, ktorý počúvajú tisícky žien. Vytvorila program PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®, ktorý pomohol už 170 ženám obnoviť alebo upraviť cyklus. Podarilo sa mi vytvoriť desiatky Superžien pomocou koučingu Superwoman akcelerátor. Denne edukujem a motivujem už skoro 25 tisíc žien na instagrame. Moje meno sa stalo značkou a firmou, zanecháva odkaz v mnohých žených a ja som nemala nikdy väčšiu finančnú istotu než od dňa, keď som sa rozhodla skočiť do NEISTOTY.

Keď píšem tento text, od môjho rozhodnutia ubehlo 10 mesiacov.

S L E D U J  K E D Y K O Ľ V E K 

 A  K D E K O Ľ V E K  S I 

iba za 947 czk

Prednáška už prebehla NAŽIVO. Dostupný je aktuálne ZÁZNAM.

Zrieknutie sa zodpovednosti

PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS® masterclass alebo webinár a všetky ich materiály slúžia iba k vzdelávacím a informačným účelom a nie sú v žiadnom prípade myslené ako lekárske poradenstvo alebo lekárska rada. Informácie tu obsiahnuté by nemali byť používané k liečbe, diagnóze alebo prevencii žiadneho zdravotného stavu bez schválenia lekárskeho profesionála. Odporúčania popísané v masterclass/webinári môžu byť príliš nebezpečné a namáhavé pre niektorých ľudí a účastník by mal všetko konzultovať so svojim lekárom, skôr než začne program aplikovať. Autor Mgr. Katarína Baniariová nenesie žiadnu zodpovednosť k žiadnej osobe ani bytosti a to vzhľadom na akúkoľvek stratu, ujmu a zranenie spôsobené alebo údajne spôsobené priamo ,alebo nepriamo informáciamií obsiahnutými v týchto webinároch. Tieto masterclass/webináre sú súhrnom spracovaných  vedeckých štúdii, odborných prác a informácii k danej problematike za účelom informovať, ale nie liečiť.