o n l i n e   w e b i n á r 

Tajný kód ženy: CYKLUS

Ako porozumieť jazyku svojho tela a využívať jeho potenciál k naplneniu tvojich cieľov.

V tomto webinári ti ukážem ako porozumieť jazyku svojho tela, ktorý je pre každú jednu z nás žien jedinečný. Každá jedna z nás máme jedinečný jazyk svojho cyklu, tak ako máme jedinečné otlačky prstov na ruke. Špecifickosť fyziológie ženy ešte stále nie je plne odhalená a využívaná. Ale ty sa v tomto webinári dozvieš najnovšie poznatky a informácie, aby si mohla využívať potenciál svojho tela ženy, a to ešte dnes. 

ZHLIADNI WEBINÁR KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK SI.

Už si registrovaná? Prihlás sa.

Webinár na tému "Menštruačný cyklus" je súhrnom informácií, ktoré by som i ja sama ocenila, keby boli štandardom, ktorý každá dostaneme na našom "začiatku".

Ušetrilo by mi to kopec stresu a pochýb o sebe, či je moje telo v poriadku. Dnes viem, že informácie a znalosť je cesta k minimalizácii stresu a chcem sa s tebou o to podeliť !

Menštruačný cyklus je súčasťou života žien približne od 13 rokov (môže už od 8-9 rokov) až po 45 až 55 (môže až do 60tich). To je viac než 30 rokov života s fyziológiou tela, o ktorej i pri tak modernej dobe informácií, vieme žalostne málo. Mnohé ženy nevedia o svojom cykle to, čo by bolo pre ne vhodné.

Kedy je prvý deň tvojej menštruácie? Neovulujeme na 14. deň cyklu. Koľko menštruačnej tekutiny strácaš? Menštruáciu na hormonálnej antikoncepcii nemáš. Prečo vôbec menštruujeme?

Takto by som mohla pokračovať ďalej. Určite máš veľa otázok, ale chýbajú ti odpovede. Nevieš, preto sa absolútne vkladáš do rúk svojho lekára. No ty si tá osoba, ktorá má o sebe vedieť čo najviac. Ty máš upozorniť, že niečo nie je v poriadku.

Preto je dôležité poznať sa a pochopiť.

Tento webinár vznikol ako reakcia na najčastejšie otázky, ktoré dostávam. Pozorujem, že väčšina žien naozaj nemá dostatočné informácie o svojom cykle. Poďme to zmeniť!

ZHLIADNI WEBINÁR KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK SI.

Čo sa na webinári dozvieš?

 • Anatómia ženských reprodukčných orgánov.
 • Prečo máme menštruáciu. Kde začína menštruácia.
 • Ako prebieha menštruačný cyklus. Čo sa deje v tele žien počas celého mesiaca.
 • Ako si sledovať svoj cyklus.
 • Hormonálna antikoncepcia vs iné formy antikoncepcie. Ako fungujú.
 • Čo je žlté teliesko, či cervikálny hlien.
 • Ovulácia, ako súčasť cyklu.
 • Aké sú fázy cyklu.
 • Ako prebieha cyklus v puberte, a ako pred menopauzou.
 • Praktické informácie, čo na svojom cykle sledovať, a čo je potrebné o sebe vedieť. 
 • Tipy na menštruačné pomôcky.
 • 10 najčastejších problémov s menštruačným cyklom, a čo znamenajú.
 • Ako riešiť tieto problémy.
 • Kedy vyhľadať lekársku pomoc.

A mnoho ďalšieho.

Čo pri vstupe získaš?

 • 120+minútový online záznam webináru (webinár + Q&A), ktorý zhliadneš kdekoľvek
 • zľavy na ďalšie kurzy, či produkty
 • vstup do členskej sekcie
 • vstup do súkromnej skupiny + aplikácie

S L E D U J  K E D Y K O Ľ V E K  A 

K D E K O Ľ V E K  S I 

iba za 1147 czk

Moje meno je Katarína Baniariová

pomáham ženám obnoviť zdravievytváram z nich nezávislé ženy, aby naplnili svoj skutočný potenciál. 

Som antropologička, poradkyňa výživy, pohybu a nastavenia životného štýlu pre optimálny menštruačný cyklus, autorka online programov a podcastu Bagniari radio. Už 10 rokov hľadám odpovede na to, ako byť zdravá, silná a nezávislá žena. Vždy som túžila pomáhať ľuďom, ale uvedomila som si, že najprv potrebujem pomôcť sama sebe. Premenila som svoje slabé telo a ustrašenú myseľ na silnú ženu. Hlavne som začala žiť v presvedčení, že JA som strojcom čohokoľvek, čo sa v mojom živote udeje. Chýbala tomu posledná ingrediencia. Rozhodnutie vziať za seba a svoj život plnú zodpovednosť. Toto sa udialo v roku 2019, kedy som nenastúpila na PhD. štúdium, ale rozhodla sa veriť sama sebe, že dokážem ženám transformovať život a postarať sa sama o seba, bez istoty každomesačného príjmu.

Pár mesiacov od tohto rozhodnutia som vytvorila podcast Bagniari radio, ktorý počúvajú tisícky žien. Zostavila som program PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®, ktorý pomohol 170 ženám obnoviť alebo upraviť cyklus. Pomocou koučingu Superwoman akcelerátor som pomohla vzlietnuť desiatkam Superženám. Denne edukujem a motivujem už skoro 32 tisíc žien na instagrame. Moje meno sa stalo značkou a firmou, zanecháva odkaz v mnohých ženách a ja som nemala nikdy väčšiu finančnú istotu, než od dňa, keď som sa rozhodla skočiť do NEISTOTY.

Keď píšem tento text, od môjho rozhodnutia ubehlo 10 mesiacov.

Zrieknutie sa zodpovednosti

PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS® masterclass alebo webinár a všetky ich materiály slúžia iba na vzdelávacie a informačné účely a nie sú v žiadnom prípade myslené ako lekárske poradenstvo, alebo lekárska rada. Informácie tu obsiahnuté by nemali byť používané k liečbe, diagnóze alebo prevencii žiadneho zdravotného stavu bez schválenia lekárskeho profesionála. Odporúčania popísané v masterclass/webinári môžu byť príliš nebezpečné a namáhavé pre niektorých ľudí a účastník by mal všetko konzultovať so svojím lekárom, skôr než začne program aplikovať. Autor Mgr. Katarína Baniariová nenesie žiadnu zodpovednosť k žiadnej osobe ani bytosti a to vzhľadom na akúkoľvek stratu, ujmu a zranenie spôsobené alebo údajne spôsobené priamo, alebo nepriamo informáciami obsiahnutými v týchto webinároch. Tieto masterclass/webináre sú súhrnom spracovaných vedeckých štúdií, odborných prác a informácií k danej problematike za účelom informovať, ale nie liečiť.