o n l i n e  z á z n a m  w e b i n á r u 

PERIMENOPAUZA

120+ minútový online záznam na tému PERIMENOPAUZA. Tento webinár je určený všetkým ženám po 40tke (ale aj 35+), prechádzajúcich postupne do veku menopauzy. I keď určitý vek neurčuje v akom stave je hormonálne nastavenie ženy, perimenopauza môže trvať až 12 rokov, než v žene nastane hormonálne prenastavenie, ktoré poznáme ako menopauza. Tento webinár je vhodný najmä pre ženy, ktoré vnímajú, že ich menštruačný cyklus a hormonálne nastavenie začína meniť svoj charakter. Povieme si, čo sa deje so ženským telom (fyziológiou tela), ako sa mení, ale hlavne, ako toto obdobie spríjemniť a pripraviť sa na menopauzu s úsmevom. 

ZHLIADNI WEBINÁR KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK SI.

Už si registrovaná? Prihlás sa.

Perimenopauza (obdobie v okolí blížiacej sa menopauzy) je obdobie ženy, ktoré sa u ženy prejavuje 2-12 rokov pred menopauzou. Táto fáza je ukončená prechodom do menopauzy.

 

Perimenopauza môže byť pre mnohé ženy nepríjemným obdobím, kedy nepoznávajú svoje telo a symptómy, ktoré sa opakujú čoraz častejšie, narušujú jej bežný život, ako je napríklad spánok, či zmeny teploty tela. 

Menopauza je obdobie ženy, ktoré prichádza rok po poslednej menštruácii. Hormonálne nastavenie ženy sa zásadne mení oproti reproduktívnemu veku, a s tým môžu prísť aj ďalšie komplikácie, s ktorými sa žena predtým nestretla. Ako znížiť riziko kardiovaskulárnych ochorení u ženy, či neustále podporovať zdravie ženského tela? 

Každá jedna z nás PERIMENOPAUZOU a MENOPAUZOU prejde, ale mnohé z nás nevedia, ako v tejto zmene nájsť rovnováhu. Veľa žien po 40tke trápi zvyšujúca sa hmotnosť, zmeny nálad, návaly tepla, abnormálne načasovanie menštruácie, zrazeniny v menštruácii, strata chuti na sex a mnoho ďalšieho. Symptómy, ktoré ženu znepokojujú a má pocit, že sa nespoznáva a samu seba stráca. Cítiš sa tak?

Nemusí to takto byť.

Dovoľ mi ti túto cestu spríjemniť, prejsť s úsmevom a sebaprijatím.

Tento webinár je vhodný pre ženy po 40tke, ale aj pre všetky, ktoré sa o zdravie ženy zaujímajú.

ZHLIADNI WEBINÁR KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK SI.

ak je ti 35+  a vidíš sa aspoň v pár bodoch, webinár je stvorený pre teba

Čo sa na webinári dozvieš?

 • Prečo prechádzame do perimenopauzy a aké signály posiela telo, že do tejto fázy prichádzame. 
 • Čo "núti" telo ukladať viac tuku v tomto období.
 • Prečo je dôležitá dostatočná hladina progesterónu v tele a ako jeho tvorbu v tele podporiť.
 • Aké sú symptómy meniacej sa hladiny estrogénu v tele.
 • Praktické tipy, ako pracovať so silným krvácaním, zrazeninami v menštruačnej tekutine, nafukovaním, insomniou, úzkosťou či veľmi častými cyklami.
 • Je hormonálna antikoncepcia riešením.
 • Výživové odporúčania a doplnky stravy, ktoré môžu byť nápomocné.
 • Praktické kroky, ako zmierniť prejavy perimenopauzy a zmien hormónov.
 • Návrhy na úpravu životného štýlu.
 • Informácie, ako sa zbaviť únavy, či navyšovania hmotnosti.
 • Ako čo najpríjemnejšie prejsť do menopauzy.
 • Pochopenie tela v menopauze.

A mnoho ďalšieho.

Čo pri vstupe získaš.

 • 120+ minútový online záznam webináru (webinár + Q&A), ktorý zhliadneš kdekoľvek
 • zľavy na ďalšie kurzy, či produkty
 • vstup do členskej sekcie
 • vstup do súkromnej skupiny + aplikácie

S L E D U J  K E D Y K O Ľ V E K 

 A  K D E K O Ľ V E K  S I 

iba za 1147 czk

Moje meno je Katarína Baniariová

pomáham ženám obnoviť zdravievytváram z nich nezávislé ženy, aby naplnili svoj skutočný potenciál. 

Som antropologička, poradkyňa výživy, pohybu a nastavenia životného štýlu pre optimálny menštruačný cyklus, autorka online programov a podcastu Bagniari radio. Už 10 rokov hľadám odpovede na to, ako byť zdravá, silná a nezávislá žena. Vždy som túžila pomáhať ľuďom, ale uvedomila som si, že najprv potrebujem pomôcť sama sebe. Premenila som svoje slabé telo a ustrašenú myseľ na silnú ženu. Hlavne som začala žiť v presvedčení, že JA som strojcom čohokoľvek, čo sa v mojom živote udeje. Chýbala tomu posledná ingrediencia. Rozhodnutie vziať za seba a svoj život plnú zodpovednosť. Toto sa udialo v roku 2019, kedy som nenastúpila na PhD. štúdium, ale rozhodla sa veriť sama sebe, že dokážem ženám transformovať život a postarať sa sama o seba, bez istoty každomesačného príjmu.

Pár mesiacov od tohto rozhodnutia som vytvorila podcast Bagniari radio, ktorý počúvajú tisícky žien. Zostavila som program PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®, ktorý pomohol170 ženám obnoviť alebo upraviť cyklus. Pomocou koučingu Superwoman akcelerátor som pomohla vzlietnuť desiatkam Superženám. Denne edukujem a motivujem už skoro 32 tisíc žien na instagrame. Moje meno sa stalo značkou a firmou, zanecháva odkaz v mnohých ženách a ja som nemala nikdy väčšiu finančnú istotu, než od dňa, keď som sa rozhodla skočiť do NEISTOTY.

Keď píšem tento text, od môjho rozhodnutia ubehlo 10 mesiacov.

Čo hovoria ženy na moje programy a prácu?

Je ťažké napísať všetko 😀 proste tento program je neskutočná šupa a hlavne som úplne iná žena ako keď som do toho išla to sa veľmi ťažko popisuje, moje pohľady na stravu, samú seba, pohyb, zmysel života atď sa úplne zmenili a stále sa menia. ja proste už teraz dokážem povedať , že tento program boli neskutočne dobre investované peniaze a stalo sa to v čo som verila a dúfala , naviedlo ma to na ten najlepší smer, cestu životom a začala som pracovať na takej verzii seba akej sama chcem byť....dúfam, že to dáva zmysel takto to cítim :).
MáriaSuperwoman akcelerátor
Mohu říct, že mě program změnil ve spouště věcech. Uvědomila jsem si tolik věcí ohledně nejenom stravy, ale především svého menstruačního cyklu a těla. Program mi přinesl toho tolik, že ani nevím, zda budu schopná to vše vypsat. Především se vidím jinýma - lepšíma očima. Nekritizuji se za své chyby a nehledám odpověď v jídle (viz. věčné přejídání). Ono totiž vypadá naprosto jinak např. 500 kcal na talíři s kvalitním jídlem a jinak v sušenkách a nebo celé čokoládě. Nejenom, že jsem se začala měnit vzhledově, díky cvičení se mi zlepšila postava a díky stravě ubyl nějaký ten centimetr, ale především se cítím naprosto úžasně vnitřně! Moje pleť je o mnoho lepší, nejsem tolik nafouknutá a podrážděná a mé myšlenky jsou o mnoho pozitivnější a snažím se hledat odpovědi na otázky, stejně tak jako brát zodpovědnost za všechno, co dělám. PMS se téměř vytrácí (ještě stále je potřeba na tom pracovat a poznávat své tělo), ale ani MS není tak bolestivá jako kdysi.
PetraSuperwoman akcelerátor
Mam uplne iny nahlad na stravu, prisla som na to, ze "zdrave fungovanie" nie je nic zlozite a magicke, je to proste "len" rozhodnutie co dam do ust a tiez uvedomenie si, ze vlastne nemam chut na cokoladu, ale ziviny a tiez ze staci pocuvat telo, nezjest vsetko, co mam na tanieri, nemat preplnene brucho a vsetko je zrazu lepsie. Nie je to nic prevratne, ale konecne som si to zacala naozaj uvedomovat a uz na to nezabudnem, pretoze to chcem aplikovat kazdy jeden den. Pretoze nebolave brucho bez krcov je proste top 
KatarínaSuperwoman akcelerátor
V roku 2019 som objavila teba , zacala som citat tvoje prispevky , pribehy , pocuvat podcasty. Asi na jesen som zmenila svoj jedalnicek a to tym ze som zacala konzumovat ovocie na dennej baze a zeleninu rovnako , spenat jem kazdy tyzden takmer balik . Na to som otehotnela .. a cakal ma krvny obraz a tam prekvapivo zelezo som mala v hodnote 120 predtym 80 ja osm nechapaala. Zeny v tehotenstve zvycajen stracaju a mne pribudlo. Pokracovala som dalej, teda pokracujem vcera opat krvy obraz a zelezo rovnako vysokej hodnoty a to som uz v 7 mesiaci. Dakujem ze si ma svojimi clankami , prispevkami naviedla k spravnemu kroku a moje tehotenstvo je skvele, bez problemove. A to stale mozem cvicit jogu. Som tak nesmierne vdacna za teba a tvoju pracu a inspiraciu😍🙏😘🤰🏼vdaka Katka😍😍 si svkela!
recenziainstagram
Kačí, chtěla jsem Ti dnes zrovna pisnout. Po půl roce od vysazení HA....již třetí měsíc pravidelná menstruace. Sice po 24 dnech, ale pravidelně. V mém věku, myslím, že bomba😉 Krásný den koučko 😊😊😊
Jaroslavaindividuálny koučig
Ahoj, já jenom že mi konečně přišla MS! ano po 2,5 letech a to bez praksu i když mám stále velké trávicí problémy! Děkuji moc za všechny rady a typy co tvůj instagram nabízí 🙂. A chtěla bych se zeptat - Máš nějaký typ na dobrou aplikaci ohledně ms? Něco kde si můžu napsat od kdy do kdy ji mám a jak je silná? Ještě jednou děkuji za tvůj instagram a prosím pokračuj v tom co děláš!
ÚčastničkaPREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®
Jo a PSC program bola jedna z najlepších investícií 😊 Nejake kurzy už som pochodila, tri roky výšky na výžive, z každého si niečo vytiahneš to je jasne , selektuješ informácie ale okrem tých papierov a titulu ktorý nakoniec príde, mi program dal oveľa viac 😊. Takže prosím pokračuj v tom čo robíš, robíš to totiž úžasne a ja som šťastná , že sa môžem od teba učiť 😊
ÚčastníčkaPREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®
oslouchala jsem včera večer zatím jen úvod, ale scrollovala jsem množství a materiálů a jsem fakt mega #excited. 😍😌🙏 Věděla jsem, že děláš kopu práce, ale upřímně? Nečekala jsem AŽ TAK VYSOKÝ level. 🙌🔝 A to je teprve 2. týden. 💟 Jsem ráda, že jsem si vybrala na vzdělávání se právě tebe. 🙌
MIchaelaPREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®
Tolik informací, které jsem potřebovala vědět,nikdo mi nedokázal odpovedět na mé otázky..až na tebe,teď. Hledala jsem tyto věci dlouho, už jsem byla zoufalá, doktorka mi na tyto otázky ani neodpověděla. Pár let nepravidelnosti, doktorka mi tvrdila, že je to normální a až budu chtít dítě, budeme to řešit prášky. Nechápala, proč nechci Antinu. Cpala mi jen same vyvolávačky, které jsem díkybohu odmítala a věřila, že to sama nějak zvládnu. Ale stále jsem si nebyla jistá, jestli dělám dobře. A díky tobě vím, že ano. Věřím, že si srovnám své tělo. To, co nám všem předáváš, má pro mě nevyčíslitelnou hodnotu, takže už teď vím, co si myslela tím, že cena neodpovídá kvalitě PSC. Děkuju za to, jaká si a co pro nás děláš. Těsím se na dnešní webinář. Věřím, že se mi změní celý život. DĚKUJU, hrozně moc ! ❤
ÚčastníčkaPREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®
Ahoj Katy 🌻, přeji krásný den 🙂 chci se s tebou podělit o jednu úžasnou věc, že které jsem nadšená 😍 sem teprve ve třetím týdnu tvého PSC programu a nikdy jsem se necítila líp. Právě jsem měla svoji první bezbolestnou MS, která trvala jenom 4 dny. Já to snad nikdy nezažila. Vždy jsem měla ms doprovázenou bolestmi, trvala dlouho někdy i 10 dnů, měla jsem vždy hroznou pleť a bývala jsem hrozně nafouklá. Je pravda, že díky karanténě mi asi ubylo stresu, nechodím do práce a víc se věnuji sama sobě 🙂 to tomu také pomohlo. Nepracuji na sobě jen ty tři týdny, sleduji tě a tvoje příspěvky už delší dobu a tak nějak je aplikuji už od Vánoc 🙂 děkuji za to, co jsi vytvořila ❤️ děkuji za možnost, poznat své tělo více ❤️ děkuji, za všechny ty informace, co jsem sama nedokázala spojit dohromady ❤️ děkuji, že jsou na světě takové ženy jako jsi ty! Které fakt dávají rady, co za to stojí.🌻 Já si teď přijdu, jak kdybych ani nebyla ve svém těle ...nebo možná teprve teď, ve svém těle jsem? Díky 🏆
SofiaPREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®

Zrieknutie sa odpovednosti

PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS® masterclass alebo webinár a všetky ich materiály slúžia iba na vzdelávacie a informačné účely a nie sú v žiadnom prípade myslené ako lekárske poradenstvo, alebo lekárska rada. Informácie tu obsiahnuté by nemali byť používané k liečbe, diagnóze alebo prevencii žiadneho zdravotného stavu bez schválenia lekárskeho profesionála. Odporúčania popísané v masterclass/webinári môžu byť príliš nebezpečné a namáhavé pre niektorých ľudí a účastník by mal všetko konzultovať so svojím lekárom, skôr než začne program aplikovať. Autor Mgr. Katarína Baniariová nenesie žiadnu zodpovednosť k žiadnej osobe ani bytosti a to vzhľadom na akúkoľvek stratu, ujmu a zranenie spôsobené alebo údajne spôsobené priamo, alebo nepriamo informáciami obsiahnutými v týchto webinároch. Tieto masterclass/webináre sú súhrnom spracovaných vedeckých štúdií, odborných prác a informácií k danej problematike za účelom informovať, ale nie liečiť.