Tempdrop

Z mého instagramu či podcastů už všechny znáte elektronická zařízení, která vám pomáhají sledovat váš menstruační cyklus a ovulaci. Dnešní článek bude věnován Tempdropu, protože díky němu, vznikl i náš e-shop (https://www.bagniaristore.cz).

Od doby covidové, kdy jsem začala Tempdrop užívat, se mnohé změnilo a aplikace, která vám ukáže vše potřebné, se značně vyvinula. A já jsem moc ráda, že díky našemu e-shopu, můžeme Tempdrop distribuovat do Čech a Slovenska.

Co je to Tempdrop?

Tempdrop je zařízení, které ženám pomáhá sledovat a porozumět menstruačnímu cyklu na základě sbírání dat v čase spánku. Jeho specifikum je v tom, že měří bazální teplotu těla během spánku, vyhodnocuje všechny naměřené teploty a má v sobě senzor, který likviduje data, které by mohly způsobit zkreslení teplot. Po probuzení získáte zpracované informace, které najdete v aplikaci. Oproti monitoru plodnosti Daysy a monitoru plodnosti Lady Comp, není striktní v tom, jak dlouho spíte nebo kdy se probudíte.

Zařízení je v podstatě malé slzička, která se vloží do náramku. Náramek si nasadíte těsně před spaním na paži, zapnete zařízení a ráno sundáte. Během dne můžete kdykoli synchronizovat data, podle toho, jak se vám to hodí. V aplikaci můžete přidat symptomy, které vás trápí, popis cervikálního hlenu nebo přítomnost sexuální aktivity. Čím více informací do aplikace vložíte, tím více vás aplikace bude znát a hlavně vy budete znát lépe samy sebe.

Tempdrop má samostatnou aplikaci, která je v anglickém jazyce, do češtiny prozatím nebyla přeložena. Náš tým se ale rozhodl vytvořit malý český manuál, který vám ukáže, jak v aplikaci pracovat. Tato aplikace má i premium verzi, kde sleduje váš spánek a spánkové rytmy, dále se zaznamenává vaše ovulace a podrobnější data o vašem těle.

Další variantou je aplikace Read Your Body (RYB), která je i v českém jazyce. Je to online prostředí, kam si budete vkládat svoje data.

Proč zvolit Tempdrop?

Ženy, které mají noční směny, spí nepravidelně nebo mají narušený spánek, se nemusí s tempdropem bát, protože myslí i na ně. Zachytí vždy vaši nejnižší teplotu těla a vyhodnotí vždy to, co má.

Tempdrop bych doporučila i ženám po porodě, které neví, kdy jim přijde menstruace. Mnoho žen nemá znalost o svém těle a Tempdrop může sloužit jako dobrý přítel v čase kojení.

Tím, že znáte svoji bazální teplotu těla, víte jak, funguje vaše tělo. Mnoho žen se ptá, jakto že nemá menstruaci, proč mají dlouhé cykly či proč přišla menstruace v době kojení. Za změny nemůže pouze prolaktin, ale i nízká energetická dostupnost, stres nebo málo spánku. Tempdrop vám přesně ukáže, co se děje s vaším tělem a zjednoduší analýzu vašeho těla.

V době perimenopauzy vám může být Tempdrop také přítelem. Ženy v tomto období trpí nepravidelným spánkem, návaly tepla, neví, kdy přijde menstruace nebo jestli ovulují. Díky monitorování budou mít přehled o všem, co se s jejich tělem děje.

Tempdrop je však vhodný pro všechny, ať už jste mladé slečny, maminky, nebo ženy v perimenopauze či menopauze.

Tempdrop najdete na našem e-shopu https://www.bagniaristore.cz/monitor-plodnosti-tempdrop/, kde dostanete v balení baterku navíc. Pokud byste čemukoli nerozuměly, obraťte se na Aničku, která vám se vším moc ráda pomůže.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.