Toto sú výsledky teamBagniari!

Presvedč sa, či to stoji za to!

Úprimne nechápem, že toto je posledný report čo píšem. Mám pocit, že som úplne iná osoba. Naschvál som si aj pozerala svoj vstupný dotazník a ani nespoznávam tú osobu, čo to písala. Som neskutočne rada, že som do toho išla, týchto 8 týždňov bolo veľmi, ja to ani neviem opísať. Dalo mi to prosto strašne veľa do života, cítim sa ako úplne nový človek. Chápem svoje telo, všímam si ako sa správa, vládzem viac. Už vôbec neočakávam, že budem chudá za týždeň (ako som si doteraz myslela) ale dávam čas môjmu telu na spamätanie. Týrala som ho dlhé roky nízkym príjmom a musím mu dať čas na reštart. A či budem mať 67kg alebo 72kg alebo 60kg tak to je ale že úplne jedno. Moje telo sa zmenilo, cítim svaly na nohách, cítim lepšiu kondíciu, nemám problémy s trávením, žiadne nafukovanie!!!! Veľmi pekne ti ďakujem za všetko, za tvoj čas, za slová, ktoré boli úprimné a za celkového kouča. Niekedy si mi viac robila psychológa :D Vďaka tebe som si veľmi zmenila život, čítam knihy o sebarozvoji a mám pocit, že celkovo ten život naberá lepší smer. Si neskutočná osoba a verím, že táto dobrota sa ti v živote vráti!!! Verím, že aj ja sa k tebe vrátim ale už v programe superžena len najprv musím našetriť :D Ešte raz, ďakujem!!!
KatkaPomocná ruka 8 týždňov
"Troufám si říct, že odhodlat se a napsat ti bylo určitě moje nejlepší rozhodnutí doposud :) Manuál máš suprově napsaný, žádné výtky k němu nemám a pokud jsem v něčem tápala tak jsi mi všechno moc pěkně vysvětlila. Kam jsem se s tebou posunula? Mým přáním bylo určitě shodit nějaká ta kila, ale tím prvotním byla energie. V poslední době jsem se cítila unavená a teď po jídle už nebývám tak ,,znavená" a celkově mám mnohem víc energie, pleť se mi trošku zlepšila a wau..netušila jsem, že za 2 měsíce můžu čekat až tak rapidní změnu co se vzhledu týče-centimetry jenom ubývají. :) Katy ještě jednou..jsem strašně moc ráda, že jsem se ti ozvala a za všechno ti strašně moc děkuju...jsi úžasná a přeji ať se daří minimálně jako doteď a dělej to, co tě baví...jsi v tom prostě jedním slovem 1 :)"
Niky
"...padajú mi menej vlasy, zlepšil sa mi menštruačný cyklus a mám kľudnejšie PMS! Už žiadne jedenie ibalginu ako lentilky. Pravidelne mením šatník a nosím to charite, pretože za 10 mesiacov som zhodila 50 kg! Z toho už 4. mesiac z tebou spolupracujem a od vtedy to ide stále dole a zároveň sa mi zlepšuje zdravotný stav. Mám viac energie, menej bolia kolená a ja si kupujem nové oblečenie!"
Lenka Výživový koučing
"...Mám z toho také neuvěřitelnou radost. Přístup alá nejlepší kamarádka funguje. Ale stejně mi pomáháš moc ty. Řekneš mi, jak to je bez servítek. A já potřebuji trochu sprdnout. Musím říct, že teď ty střeva, ťukám všude, jsou v nejlepším stavu za poslední 3 roky. Nejsem už tolik nafouklá a cítím se dobře :).Crohn se stává minulostí."
Gabi študentka
"Cítim sa oveľa lepšie ako na začiatku. Mám kopec energie, lepšie spávam a konečne nehladujem. Fakt hlad mi už nič nehovorí. Jedálniček mám obohatený o kopec skvelých jedál, deň bez #krokyingu si už ani neviem predstaviť, cvičenie ma baví a som na seba nesmierne hrdá. Naučila si ma nie len čo a ako správne jesť, ale hlavne zmeniť myslenie. Naučiť sa veci nehrotiť a vidieť, čo všetko som zvládla a dokázala a neporovnávať sa s inými, ale hlavne so sebou. Začiatok bol fakt náročný, mala som chuť sa na to vykašľať, potom ešte to zistenie, že to rátam zle, do toho choroba, ale všetko som zvládla. Vďaka tebe a tvojej podpore! Keď som videla nové meranie, skoro som odpadla z tých výsledkov!"
Michaelaslobodná mamička

Ukončením spolupráce náš spoločný kontakt nekončí. Pridaj sa do skupiny a zostaň v teamBagniari!

A toto je niekoľko z možností ako so mnou spolupracovať. Každý máme iné ciele!

 

Tvorím #superženy

Toto je výsledok 3. mesačnej spolupráce!  
Ak chceš vedieť viac alebo aj ty chceš byť superžena, klikni na link!

Viac info tu

Koučing #pomocná ruka

Občas stačí pár zmien a Niky rozhodne nepatrila medzi tie hladné klientky. Niky neustále príjem navyšuje a chudne.

Viac info tu

Obezita je minulosť

Toto je výsledok 10. mesačnej spolupráce, z toho posledne 2-3. mesiace s 1 reportom mesačne. Nebolo to ľahké na začiatku, ale trpezlivosť priniesla konzistentné výsledky. Hmotnosť sa iba znižuje, splnili sme si sen dostať sa na číslo začínajúce na 7, odstránili bolesti chrbátu a kĺbov, zvýšili energiu a sebavedomie, ale hlavne bez kalorického deficitu po celú dobu.

Sedavé zamestanie

Žiadna práca ani životný štýl nie je výhovorkou. Ak CHCEŠ TY, zvyšok zvladneme!

#krokying

Každý z klientov pozná silu chôdze. Osvoj si priordzený pohyb aj ty!

Výzva s Bagniari 2018

Už desiatky ľudí so nou prešlo nie jednou výzvou! Výzvou, kde si každý splnil svoje ciele. Nejde vždy o pekáče, ale o hlavne o zdravie! 

Dlhodobé výsledky

Medzi klientami sú aj "draci", ktorí niekoľko mesiacov a rokov bojujú za zdravé "ja", ktoré im prináša výsledky aj v študentskom či kariérnom smere. Čím dlhšie si osvojuješ návyky, tým je menšia šanca, že sa vrátiš späť.

Blendea

Váš zelený životabudič Blendea SUPERGREENS

E-shop

Fitrecepty

Vymýšlíme zdravé a jednoduché recepty pro celou rodinu

Web

Brainmarket.cz

První antiestrogenní eshop v ČR - to nejlepší pro vaše tělo i mysl

E-shop

Důležitý je pro mě i tvůj názor. Můžu se z něho poučit, něco vylepšit a někam se posunout a to i společně.