Ak hľadáš relevantný zdroj informácii, bezpečné prostredie, podporu na tvojej ceste a kontakt s Bagniari na pravidelnej báze, si na správnom mieste. Členstvo je tu od toho, aby si už nemusela "gúgliť", stresovať sa odpoveďami na diskusných fórach či bola konečne vypočutá. 

Členstvo PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®

Ak hľadáš relevantný zdroj informácii, bezpečné prostredie, podporu na tvojej ceste a kontakt s Bagniari na pravidelnej báze, si na správnom mieste. Členstvo je tu od toho, aby si už nemusela "gúgliť", stresovať sa odpoveďami na diskusných fórach či bola konečne vypočutá. 

Členstvo PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®

Baví ma táto forma spolupráce s Bagniari. Mám možnosť sa jej spýtať na čo potrebujem, inokedy si pozriem prednášku alebo si vezmem audio nahrávku na #krokying. Navyše tu spoznáte Bagniari ešte bližšie 🙂
členka

Čo to je "členstvo PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®" ?

Členstvo je kompromisom medzi pravidelnou komunikáciou s Bagniari, prístupom k rôznym odborným prednáškam, rozhovormi so zaujímavými hosťami, či získaním priestoru na svoj individuálny dotaz a cenou. Je to súčastne miesto, kde chceme aby si sa cítila bezpečne a získala maximálnu podporu. Každý mesiac pre teba pripravíme nový obsah zameraný na rôzne témy, ktoré sa ale vždy týkajú tvojej cykličnosti. Vytvorili sme toto miesto aby si mohla udržať zdravý cyklus, skvalitňovala svoj život po všetkých stránkach a mohla byť dostatočne informovaná.Pretože veríme, že byť ženou nie je diagnóza a ty máš právo porozumieť tomu, čo sa deje s tvojim telom. Tak aby ťa cykličnosť nikdy neomedzovala, ale naopak, stala sa tvojou superschopnosťou.

Proste predstav si, že 

 • už nemusíš gúgliť a hľadať odpovede po internete
 • dostaneš odpoveď na svoju otázku
 • sa zbavíš stretu, či robíš vhodné kroky
 • dostaneš prístup ku knihovni zloženej z toho, čo potrebuješ o svojom cykle vedieť
 • dostaneš možnosť sa so mnou pravidelne stretnúť
 • si budeš stáť pevnejšie za svojimi rozhodnutiami, ktoré ťa urobia zdravou a šťastnou

Mnohé ženy si prajú, aby boli radšej mužmi.

Ja ti ukážem ako budú muži v tvojom okolí radi, že si ženou. Pretože neexistuje nič príťažlivejšie ako žena ukotvená v sebe.

Členstvo

PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS®

Je najkomplexnejším zdrojom informácií o ženskom zdraví, cykličnosti, bezproblémových menštruačných cykloch a žití v modernom svete patriarchátu ako žena, spracovaných do jednoduchej formy. Prepájame najmodernejšie informácie s pradávnymi znalosťami. 

Nový obsah každý mesiac

 • Každý mesiac
  sa ti otvorí nový mesačný obsah, ktorý je zameraný na danú tému
 • Živé webináre s Bagniari a hosťami
  Každý mesiac prebiehajú rôzne druhy živých webinárov. Záznam ti vždy necháme.
 • Cyklický pohybový plán
  ktorý pre teba pripravý Baru Davidová s ohľadom na tvoj cyklus

Prístup do archívu

 • Archív
  Pôvodný názov členstva bol "V súlade". Jeho obsah sa však nelíši od toho, čo ti členstvom chceme povedať. Preto vstupom získavaš prístup do archívu všetkých predošlých tém členstva od októbra 2021 (webináre, workbook, audio, tipy).
 • Archív meditácii
  Od Karly Yo

Miniprogram

 • individuálna cesta v členstve
  Súčasťou vstupu je aj miniprogram, ktorý som pre teba pripravila, aby si samohla venovať svojej individuálnej ceste v súlade.
 • 10-12mesiacov
  je doba, ktorá ti bude trvať týmto programom prejsť postupne. Venuješ doslova rok sama sebe 🙂
 • Tvoje tempo
  Týmto program môžeš a nemusíš prejsť. Tempo si určuješ sama. Nájdeš tu obsah z programov ale aj novovytvorený.

Bonusy

 • Bonusy za tvoj čas strávený s nami
  Odmeníme tvoju investíciu do nás i do seba bonusmi, ktoré ti vyčaria úsmev na tvári.
 • Čakajú ťa bonusy
  Panvove dno, STM metoda, Cyklicky pristup k strave a pohybu, Webinár Menštruačný cyklus, Stravovací manuál, Emočné prejedanie a rozhovory s hosťami...

Súkromná appka

 • Súkromná aplikácia
  Naša komunita sa spája pomocou súkromnej apky, ktorá ťa ochráni pred cudzími osobami či reklamami.
 • Komunita 1000+ žien
  V tejto aplikácii nájdeš obrovskú komunitu žien, ktoré spája jedna téma a to sú zdravé menštruačné cykly a život v súlade.

Čo hovoria ženy o členstve ?

Členstvo by som odporučila každej, ktorá chce viac poznať samú seba, svoju ženskosť. Sama som bola na začiatku skeptická, ale webináre, ktoré pre nás Katy prirpavuje sú hodne o praxi a následné Q&A je skvelý spôsob, ako sa pýtať na aktuálnu tému do hĺbky. A Katy fakt vie... 🙂
Jsem neuvěřitelně šťastná, ze v tomto členství jsem. Snažím se zavádět tipy a rady do svého běžného života a den ode dne mi přijde, ze se mé chování mění.
Byť súčasťou členstva je jednou z najlepších vecí, ktoré ma za posledné obdobie stretli. Keďže nemám veľa voľného času, bála som sa, či sa nezahltím ešte viac, ale opak je pravdou. Síce sme začali ešte iba druhý mesiac, už som nadšená. Témy akoby na mňa ušité, materiály sú prehľadné, nie sú preplnené zbytočnosťami a čerešničkou na torte sú webináre a celkový vizuál.
Už za ty dva měsíce jsem dostala tolik odpovědí! 🙂 Ženství a cyklus (a to po vědecké stránce) mě vždycky zajímalo a “V Súlade” je přesně to, co jsem hledala. Neni to ani ezo ani jen vědecké, ale dotýká se to obou a tak hezky se to propojuje. Děkuju Katy!
Členstvo všetkým ženám, ktoré premýšľajú, či do neho vstúpiť, vrelo odporúčam. Obsah, ktorý s nami Katy zdieľa, je určený pre nás cyklické bytosti a témy, ktoré preberáme obohacujú a zlepšujú každodenný život v našom mužskom svete. 🙂
Delší dobu jsem přemýšlela, že bych byla ráda součástí nějaké skupiny žen, ale nenacházela jsem nic, co by mne zaujalo, až jsem jeden den zahlídla příspěvek od Katy. Nevěděla jsem, co přesně od členství očekávat, ale měla jsem pocit, že dělám správné rozhodnutí. Začátek pro mě byl spíše stresující skrz neznámé prostředí. Jsem introvert, takže pro mě běžná reakce. Po webináři v listopadu mě to ale přešlo a já se začala cítit dobře. Přišlo několik „aha“ momentů díky, kterým jsem na sobě začala pracovat. Členství nemůžu nic vytknout. Je přehledné, materiály skvěle zpracované, informací dostatek bez pocitu zahlcení, webináře obohacující. Chtěla bych poděkovat Katy za vytvoření tohoto projektu – prostor, kde se cítím bezpečně. Prostor, kde se dozvídám nové informace. Témata, která mě nakopnou a nutí mě se zamyslet, dělat změny k lepšímu.
Milá Katy, já jsem totálně šťastná že jsem se do toho s Tebou pustila. Zatím kráčím malými krůčky, jsou to takové drobečky jako že jsem konečně schopná si zapisovat každý den cyklický kalendář, nebo že si dávám obecně víc pozor na stres (a mám poměrně silný pocit, že to začíná mít pozitivní vliv na můj vztah s přítelem!) Jsou to takové drobné každodenní věcičky, které začínají měnit můj život. Pohled na to, co jsem dřív “musela, bych měla”, pohled na sebe a pochopení, jak jsem vlastní hlavou schopná dohnat se až k měsíční nemoci.. A hlavně pochopení, jak málo stačí k větší lehkosti a jemnosti v každodenním životě. Moje nové heslo je “Nemysli tolik na to, co všechno je potřeba dělat, ale začni to rovnou opravdu dělat.”😁 A děkuju Ti za to i za to všechno, co přijde!
Líbí se mi moc, je to pro mě dobře uchopitelné. Vždy jsem s něčím začala s nadšením a velkým nasazením, které vydrželo jen chvíli. V rámci členství není sice všechno hned, ale jde o pomalé a postupné všímání si sebe sama, svého cyklu a postupnou implementaci dalších faktorů a návyků, což mi přijde i dlouhodbě udržitelné a nenásilné.
Je to miesto, kde sa dozvieš aké úžasné je to byť ženou a ako funguje náš cyklus! Je to neuveriteľné, že na tomto mieste som našla všetky odpovede na moje výkyvy nálad, kolísanie energie a motivácie v priebehu mesiaca.
členka

Čo je našim spoločným cieľom ?

 • vedieť minimalizovať zdroje stresu
 • porozumieť tomu, čo moje telo vyžaduje
 • komunikovať svoje potreby
 • neobviňujem svoje telo
 • moje telo prosperuje a má kopec energie
 • zohľadňujem to, ako bolo moje telo adaptované a súčastne poznám úskalia modernej doby
 • žijem a potom pracujem
 • žijem život s ľahkosťou a radosťou

Pre koho je členstvo určené?

Pre ženu,

 • ktorá chce vedieť, ako žiť v súlade so svojím telom a psychikou.
 • ktorá chce vo svojom živote podpornú skupinu žien.
 • ktorá je otvorená vo svojom živote rozoberať aj atypické témy.
  (sama alebo spoločne s nami)
 • ktorá hľadá podnety, inšpiráciu či priestor na sebarozvoj.
 • ktorá hľadá informácie k cyklickému prístupu vo svojom živote.
  (ako matky, študentky, podniakteľky)
 • ktorá ma chuť rozvíjať sa.
 • ktorá má skutočne čas venovať sa samej sebe alebo si tento čas chce vytvoriť.
  (Obsah členstva zaberie max 3-5 hodiny mesačne, ale je tu kopec priestoru, ktorý budeš využiíať pre svoje akčné kroky a aplikáciu danej témy do bežného života.)
 • ktorá je pripravená dozvedieť sa o sebe viac.

Pre koho naopak toto členstvo nie je?

 • pre mužské pohlavie
  Členstvo je určené pre ženy, ktorým sa tu snažíme vytvoriť prostredie ženského kolektívu, ďakujeme za rešpektovanie. 🙂

Pre ženu,

 • ktorá hľadá podrobné informácie a postupy k riešeniu problematickým cyklom
  Na to sú určené programy PSC a webináre.
 • nemá 3 až 5 hodín mesačne času, ktoré bude venovať členstvu (sebe).

Chýbajúca menštruácia, problematické cykly, tehotenstvo či menopauza nie sú zábranou vstupu, každá žena je u nás vítaná. Pretože ak je v členstve, chce preprogramovať svoj cyklus. Radi ťa nasmerujeme a podporíme na  tvojej ceste, ale pre podrobnejšie návody a postupy k danému problému, zvoľ jeden z online programov.

Ako to funguje v členstve?

Toto je transformácia žien v členstve

Získaj členstvo iba za 777 korún mesačne!

Mesačný vstup
777 Kč
Mesačne
prístup do celej knihovne materiálov a obsahu
obsah pre individuálnu cestu, ktorá ťa privedie k ďalšej transformácii (alterantíva koučingu/programu)
3 hodiny živých webinárov
tématický edukačný webinár (60+min.)
zoom call 1:1 stretnutie
zoom call Tvoj cyklus v súlade (otázky k cyklom)
každý mesiac nová meditácia
každý mesiac nový pohybový plán
prístup ku komunite 900+ žien
bonusový obsah (rozhovor, webinár, workbook)
prístup do súkromnej aplikácie
stravovací manuál
cyklický prístup
pracovné zošity
bonusy (prednášky)

Takto sa cítia ženy v členstve 

Pomáhá mi, abych lépe porozuměla sama sobě.. hodně věcí už teoreticky znám nebo jsem o nich četla, ale tady dochází více k praktické aplikace nových zkušeností (pozorování sama sebe, akční kroky) za mě taky hodně chválím i individuální cestu, jsem ráda, než je částí obsahu. 🙂
členka
Bezpečné miesto plné skvelých žien s rôznymi životnými príbehmi, ktorým na sebe záleží a chcú na sebe pracovať a riešia podobné témy ako ja sama. Miesto, kde sa môžem otvorene vyjadriť bez strachu z reakcií a kde sa môžem spoľahnúť na pravdivosť informácií, ktoré nám prinášaš.
členka
Je to cesta za znovuobjavením, oslavou a budovaním si svojho ženstva, čas a priestor, ktorý venujem len sebe, svojmu osobnostnému rozvoju. Posúva ma ďalej a slúži ako efektívny nástroj pre usmernenie každej ženy.
členka
Pomáhá mi, abych lépe porozuměla sama sobě.. hodně věcí už teoreticky znám nebo jsem o nich četla, ale tady dochází více k praktické aplikace nových zkušeností (pozorování sama sebe, akční kroky) za mě taky hodně chválím i individuální cestu, jsem ráda, než je částí obsahu. 🙂
členka

Časté otázky

Čo je členstvo PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS® ?

Je to online portál pre ženy. Jeho zámerom je ženy informovať, dať im praktické kroky a priblížiť ich tak čo najviac k svojej prirodzenosti vo forme videohovorov, priestoru pre otázky a rôznych materiálov na stiahnutie. Členstvo tvorí komunitu žien, ktoré sa podporujú, zdieľajú podobné problémy alebo majú podobné zmýšľanie. Cieľom je každej žene ukázať, ako žiť cyklicky i v tejto modernej dobe a tak dosahovať výsledky, zažívať menej stresu, prekračovať svoje hranice, ale stále ostať ženou.

Je to online program?

Čiastočne, svojím pripraveným obsahom. Rozdiel je v tom, že počas tohto členstva, ktoré môže byť tvojím nekončiacim programom, sa stretávaš aj s autorkou členstva na živých hovoroch.

Vyrieši mi to menštruačné problémy?

Áno, aj nie. Obsah členstva nie je cielený pre ženy s problematickým cyklom (Na to tu sú programy, konzultácie a webináre). Naopak je člestvo pre každú z vás, ktorá chce porozumieť svojmu telu, žiť cyklicky a v súlade so svojím nastavením tela každý jeden deň. Každý mesiac máme ale ŠPECIÁLNY webinár "Tvoj cyklus v súlade", ktorý umožnuje sa pýtať na otázky týkajúce sa práve menštruačného cyklu.

Aké témy členstvo rieši?

Tématický mesačný obsah sa venuje témam, ktoré úzko súvisia s cyklom a majú naň aj vplyv. Nesústreďuje sa konkrétne napr. "na návrat menštruácie", ale môže mať tento dopad na niektorú z vás. Obsah členstva ti jednoducho a prakticky vysvetlí, ako funguje ženské telo a ako telo dostať do súladu aj v dnešnej modernej dobe. Preto členstvo nemá striktne určené to, pre koho je vhodné. Jednoducho je pre každú ženu, ktorá chce žiť v súlade so svojím ženským telom. Bez ohľadu na to, či má alebo nemá zdravý cyklus. Venovali sme sa zatial témam stres, chudnutie, prístup v práci, intímny život, menštruačným symptómom, vaginálnemu zdraviu, patriarchátu, plodnosti a mnohým ďalším...

Môžem sa kedykoľvek rozhodnúť členstvo zrušiť?

Áno, vstup ti zostane do konca platobného mesiaca (dňa, kým by sa ti znova stiahla platba). Stačí požiadať o zrušenie na daný e-mail.

Dĺžka prístupu v členstve

Ako dlho budeš členom V súlade je iba na tebe. Môžeš tu stráviť 1 mesiac, pol roka, rok i dlhšie. Zakúpením členstva na mesiac sa nezaväzuješ zostať na ďalšie mesiace. Pozor však, do členstva sa nedá pripojiť kedykoľvek, ale iba v určité obdobie v roku (2-3 x otvorené brány členstva).

Koľko to stojí?

Vstup na 1 mesiac stojí 777 Kč. Ročný vstup 7 770 Kč (čiže 2 mesiace vstup zadarmo). Platba sa sťahuje každý mesiac/rok až kým sa nerozhodneš odísť. Pokiaľ by si chcela tento proces zrušiť, je potrebné nás kontaktovať.

Nemám aktuálne menštruáciu (amenorrhea, menopauza, tehotenstvo). Je členstvo pre mňa stále vhodné?

Áno! Členstvo je aj pre necyklické ženy.

Stravujem sa/cvičím podľa... Je to problém?

Nie, nie je. Dozvieš sa tu potrebné informácie, ktoré môžu viesť k prehodnoteniu alebo upevneniu tvojho rozhodnutia.

Vrátenie peňazí

Vrátenie peňazí neposkytujeme ani pri platbe ročného členstva.