Neobviňuj svoje telo. Neopakuj rovnaké chyby.

Porozumej svojmu telu a ži s ním v súlade.

DO ZATVORENIA BRÁN ZOSTÁVA IBA

Chcela by so mnou spolupracovať na každomesačnej báze?

Pridaním do členstva V súlade získaš k tejto možnosti prístup.

Navyše aj cenovo dostupne. Pridaj sa k nám, získaš viac než si myslíš.

Čo hovoria ženy o členstve V súlade?

Členstvo by som odporučila každej, ktorá chce viac poznať samú seba, svoju ženskosť. Sama som bola na začiatku skeptická, ale webináre, ktoré pre nás Katy prirpavuje sú hodne o praxi a následné Q&A je skvelý spôsob, ako sa pýtať na aktuálnu tému do hĺbky. A Katy fakt vie... 🙂
Jsem neuvěřitelně šťastná, ze v tomto členství jsem. Snažím se zavádět tipy a rady do svého běžného života a den ode dne mi přijde, ze se mé chování mění.
Byť súčasťou členstva je jednou z najlepších vecí, ktoré ma za posledné obdobie stretli. Keďže nemám veľa voľného času, bála som sa, či sa nezahltím ešte viac, ale opak je pravdou. Síce sme začali ešte iba druhý mesiac, už som nadšená. Témy akoby na mňa ušité, materiály sú prehľadné, nie sú preplnené zbytočnosťami a čerešničkou na torte sú webináre a celkový vizuál.
Už za ty dva měsíce jsem dostala tolik odpovědí! 🙂 Ženství a cyklus (a to po vědecké stránce) mě vždycky zajímalo a “V Súlade” je přesně to, co jsem hledala. Neni to ani ezo ani jen vědecké, ale dotýká se to obou a tak hezky se to propojuje. Děkuju Katy!
Členstvo všetkým ženám, ktoré premýšľajú, či do neho vstúpiť, vrelo odporúčam. Obsah, ktorý s nami Katy zdieľa, je určený pre nás cyklické bytosti a témy, ktoré preberáme obohacujú a zlepšujú každodenný život v našom mužskom svete. 🙂
Delší dobu jsem přemýšlela, že bych byla ráda součástí nějaké skupiny žen, ale nenacházela jsem nic, co by mne zaujalo, až jsem jeden den zahlídla příspěvek od Katy. Nevěděla jsem, co přesně od členství očekávat, ale měla jsem pocit, že dělám správné rozhodnutí. Začátek pro mě byl spíše stresující skrz neznámé prostředí. Jsem introvert, takže pro mě běžná reakce. Po webináři v listopadu mě to ale přešlo a já se začala cítit dobře. Přišlo několik „aha“ momentů díky, kterým jsem na sobě začala pracovat. Členství nemůžu nic vytknout. Je přehledné, materiály skvěle zpracované, informací dostatek bez pocitu zahlcení, webináře obohacující. Chtěla bych poděkovat Katy za vytvoření tohoto projektu – prostor, kde se cítím bezpečně. Prostor, kde se dozvídám nové informace. Témata, která mě nakopnou a nutí mě se zamyslet, dělat změny k lepšímu.
Milá Katy, já jsem totálně šťastná že jsem se do toho s Tebou pustila. Zatím kráčím malými krůčky, jsou to takové drobečky jako že jsem konečně schopná si zapisovat každý den cyklický kalendář, nebo že si dávám obecně víc pozor na stres (a mám poměrně silný pocit, že to začíná mít pozitivní vliv na můj vztah s přítelem!) Jsou to takové drobné každodenní věcičky, které začínají měnit můj život. Pohled na to, co jsem dřív “musela, bych měla”, pohled na sebe a pochopení, jak jsem vlastní hlavou schopná dohnat se až k měsíční nemoci.. A hlavně pochopení, jak málo stačí k větší lehkosti a jemnosti v každodenním životě. Moje nové heslo je “Nemysli tolik na to, co všechno je potřeba dělat, ale začni to rovnou opravdu dělat.”😁 A děkuju Ti za to i za to všechno, co přijde!
Líbí se mi moc, je to pro mě dobře uchopitelné. Vždy jsem s něčím začala s nadšením a velkým nasazením, které vydrželo jen chvíli. V rámci členství není sice všechno hned, ale jde o pomalé a postupné všímání si sebe sama, svého cyklu a postupnou implementaci dalších faktorů a návyků, což mi přijde i dlouhodbě udržitelné a nenásilné.

Členstvo V súlade je miestom, kde chceme aby si sa cítila bezpečne, mohla sa pýtať na čokoľvek a dostala svoje odpovede. Každý mesiac pre teba pripravíme nový obsah zameraný pre tvoje telo, dušu i k určitej téme. Môžeš sa stretnúť so mnou (Bagniari) naživo na 3 rôznych webinároch, kde bude vždy priestor na tvoj dotaz, spojenie sa so mnou či získanie odpovede. Vytvorili sme toto miesto aby si mohla udržať zdravý cyklus, skvalitňovala svoj život po všetkých stránkach a mohla byť dostatočne informovaná.

Čo získaš vstupom do členstva?

Nový obsah každý mesiac

 • Každý mesiac
  sa ti otvorí nový mesačný obsah, ktorý je zameraný na danú tému
 • 3 hodiny živých webinárov
  1. tématický webinár mesiaca, 2. webinár Tvoj cyklus v súlade (otázky zamerané na menštruačné cykly), 3. webinár 1:1 stretnutie (priestor na koučing, ďalšie dotazy)
 • Cyklický pohybový plán
  ktorý pre teba pripravý Baru Davidová s ohľadom na tvoj cyklus
 • Meditácia
  tú pre teba pripravuje Karla Yo

Prístup do archívu

 • Archív
  Vstupom získavaš prístup do archívu všetkých tém členstva od októbra 2021 (webináre, workbook, audio, tipy)
 • Ako ročný člen
  Získavaš i archív meditácii a cyklických pohybových plánov

Miniprogram

 • individuálna cesta v členstve
  Súčasťou vstupu je aj miniprogram, ktorý som pre teba pripravila, aby si samohla venovať svojej individuálnej ceste v súlade.
 • 10-12mesiacov
  je doba, ktorá ti bude trvať týmto programom prejsť postupne. Venuješ doslova rok sama sebe 🙂
 • Tvoje tempo
  Týmto program môžeš a nemusíš prejsť. Tempo si určuješ sama. Nájdeš tu obsah z programov ale aj novovytvorený.

Bonusy

 • Bonusy za tvoj čas strávený s nami
  Odmeníme tvoju investíciu do nás i do seba bonusmi, ktoré ti vyčaria úsmev na tvári.
 • Čakajú ťa bonusy
  Panvove dno, STM metoda, Cyklicky pristup k strave a pohybu, Webinár Menštruačný cyklus, Stravovací manuál, Emočné prejedanie a rozhovory s hosťami...

Súkromná appka

 • Súkromná aplikácia
  Naša komunita sa spája pomocou súkromnej apky, ktorá ťa ochráni pred cudzími osobami či reklamami.
 • Komunita 1000+ žien
  V tejto aplikácii nájdeš obrovskú komunitu žien, ktoré spája jedna téma a to sú zdravé menštruačné cykly a život v súlade.
Je to miesto, kde sa dozvieš aké úžasné je to byť ženou a ako funguje náš cyklus! Je to neuveriteľné, že na tomto mieste som našla všetky odpovede na moje výkyvy nálad, kolísanie energie a motivácie v priebehu mesiaca.
členka V súlade

Čo tým myslíme "žiť v súlade"?

 • vedieť minimalizovať zdroje stresu
 • porozumieť tomu, čo moje telo vyžaduje
 • komunikovať svoje potreby
 • neobviňujem svoje telo
 • moje telo prosperuje a má kopec energie
 • zohľadňujem to, ako bolo moje telo adaptované a súčastne poznám úskalia modernej doby
 • žijem a potom pracujem
 • žijem život s ľahkosťou a radosťou

Takto sa cítia ženy v členstve V SÚLADE

Pomáhá mi, abych lépe porozuměla sama sobě.. hodně věcí už teoreticky znám nebo jsem o nich četla, ale tady dochází více k praktické aplikace nových zkušeností (pozorování sama sebe, akční kroky) za mě taky hodně chválím i individuální cestu, jsem ráda, než je částí obsahu. 🙂
členka V súlade
Bezpečné miesto plné skvelých žien s rôznymi životnými príbehmi, ktorým na sebe záleží a chcú na sebe pracovať a riešia podobné témy ako ja sama. Miesto, kde sa môžem otvorene vyjadriť bez strachu z reakcií a kde sa môžem spoľahnúť na pravdivosť informácií, ktoré nám prinášaš.
členka V súlade
Je to cesta za znovuobjavením, oslavou a budovaním si svojho ženstva, čas a priestor, ktorý venujem len sebe, svojmu osobnostnému rozvoju. Posúva ma ďalej a slúži ako efektívny nástroj pre usmernenie každej ženy.
členka V súlade
Pomáhá mi, abych lépe porozuměla sama sobě.. hodně věcí už teoreticky znám nebo jsem o nich četla, ale tady dochází více k praktické aplikace nových zkušeností (pozorování sama sebe, akční kroky) za mě taky hodně chválím i individuální cestu, jsem ráda, než je částí obsahu. 🙂
členka V súlade

Pre koho je členstvo určené?

Pre ženu,

 • ktorá chce vedieť, ako žiť v súlade so svojím telom a psychikou.
 • ktorá chce vo svojom živote podpornú skupinu žien.
 • ktorá je otvorená vo svojom živote rozoberať aj atypické témy.
  (sama alebo spoločne s nami)
 • ktorá hľadá podnety, inšpiráciu či priestor na sebarozvoj.
 • ktorá hľadá informácie k cyklickému prístupu vo svojom živote.
  (ako matky, študentky, podniakteľky)
 • ktorá ma chuť rozvíjať sa.
 • ktorá má skutočne čas venovať sa samej sebe alebo si tento čas chce vytvoriť.
  (Obsah členstva zaberie max 3-5 hodiny mesačne, ale je tu kopec priestoru, ktorý budeš využiíať pre svoje akčné kroky a aplikáciu danej témy do bežného života.)
 • ktorá je pripravená dozvedieť sa o sebe viac.

Pre koho naopak toto členstvo nie je?

 • pre mužské pohlavie
  Členstvo je určené pre ženy, ktorým sa tu snažíme vytvoriť prostredie ženského kolektívu, ďakujeme za rešpektovanie. 🙂

Pre ženu,

 • ktorá si chce napraviť problematické cykly.
  Na to sú určené programy PSC a webináre.
 • nemá 3 až 5 hodín mesačne času, ktoré bude venovať členstvu (sebe).
 • ktorá hľadá podrobne spracované informácie k téme.
  Cieľom členstva je nezahlcovať, ale spracovať tématiku prakticky a jednoducho (máme prípadne ďalší odporúčaný obsah).

Chýbajúca menštruácia, problematické cykly, tehotenstvo či menopauza nie sú zábranou vstupu, každá žena je u nás vítaná. Pretože ak je v členstve, chce to čo aj my, žiť v súlade. Nasmerujeme ťa.

členstvo obohacuje aj obsah od úžasných žien,

ktoré tvoria obsah pre tvoje telo i dušu

Baru Davidová

trénerka, ktorá berie ohľad na tvoj cyklus a tvorí pohybový plán pre členstvo V súlade

Karla Yo

sprievodkyňa žien cestou nie len meditácie

Toto je transformácia žien v členstve

BRÁNY DO ČLENSTAV UZATVORÍME UŽ O

Ako to funguje v členstve?

Získaj členstvo iba za 777 korún mesačne!

Časté otázky

Čo je členstvo V súlade?

Je to online portál pre ženy. Jeho zámerom je ženy informovať, dať im praktické kroky a priblížiť ich tak čo najviac k svojej prirodzenosti vo forme videohovorov, priestoru pre otázky a rôznych materiálov na stiahnutie. Členstvo tvorí komunitu žien, ktoré sa podporujú, zdieľajú podobné problémy alebo majú podobné zmýšľanie. Cieľom je každej žene ukázať, ako žiť cyklicky i v tejto modernej dobe a tak dosahovať výsledky, zažívať menej stresu, prekračovať svoje hranice, ale stále ostať ženou.

Je to online program?

Čiastočne, svojím pripraveným obsahom. Rozdiel je v tom, že počas tohto členstva, ktoré môže byť tvojím nekončiacim programom, sa stretávaš aj s autorkou členstva na živých hovoroch.

Vyrieši mi to menštruačné problémy?

Áno, aj nie. Obsah členstva nie je cielený pre ženy s problematickým cyklom (Na to tu sú programy, konzultácie a webináre). Naopak je člestvo pre každú z vás, ktorá chce porozumieť svojmu telu, žiť cyklicky a v súlade so svojím nastavením tela každý jeden deň. Každý mesiac máme ale ŠPECIÁLNY webinár "Tvoj cyklus v súlade", ktorý umožnuje sa pýtať na otázky týkajúce sa práve menštruačného cyklu.

Aké témy členstvo rieši ak nie problematické cykly?

Tématický mesačný obsah sa venuje témam, ktoré úzko súvisia s cyklom a majú naň aj vplyv. Nesústreďuje sa konkrétne napr. "na návrat menštruácie", ale môže mať tento dopad na niektorú z vás. Obsah členstva ti jednoducho a prakticky vysvetlí, ako funguje ženské telo a ako telo dostať do súladu aj v dnešnej modernej dobe. Preto členstvo nemá striktne určené to, pre koho je vhodné. Jednoducho je pre každú ženu, ktorá chce žiť v súlade so svojím ženským telom. Bez ohľadu na to, či má alebo nemá zdravý cyklus.

Môžem sa kedykoľvek rozhodnúť členstvo zrušiť?

Áno, vstup ti zostane do konca platobného mesiaca (dňa, kým by sa ti znova stiahla platba). Stačí požiadať o zrušenie na daný e-mail.

Dĺžka prístupu v členstve

Ako dlho budeš členom V súlade je iba na tebe. Môžeš tu stráviť 1 mesiac, pol roka, rok i dlhšie. Zakúpením členstva na mesiac sa nezaväzuješ zostať na ďalšie mesiace. Pozor však, do členstva sa nedá pripojiť kedykoľvek, ale iba v určité obdobie v roku (2-3 x otvorené brány členstva).

Koľko to stojí?

Vstup na 1 mesiac stojí 777 Kč. Ročný vstup 7 770 Kč (čiže 2 mesiace vstup zadarmo). Platba sa sťahuje každý mesiac/rok až kým sa nerozhodneš odísť. Pokiaľ by si chcela tento proces zrušiť, je potrebné nás kontaktovať.

Nemám aktuálne menštruáciu (amenorrhea, menopauza, tehotenstvo). Je členstvo pre mňa stále vhodné?

Áno! Členstvo je aj pre necyklické ženy.

Stravujem sa/cvičím podľa... Je to problém?

Nie, nie je. Dozvieš sa tu potrebné informácie, ktoré môžu viesť k prehodnoteniu alebo upevneniu tvojho rozhodnutia.

Je to to isté členstvo, ktoré je dostupné po vstupe do programov PSC?

Nie, programom PSC je dostupná príslušná skupina programu a spoločná VIP skupina, ktorá je neplatená a prebiehajú tam spoločné hovory. Toto je odlišný projekt.

Vrátenie peňazí

Vrátenie peňazí neposkytujeme ani pri platbe ročného členstva.

Nahliadni, toto sú témy, ktoré sme už v členstve otvorili

Po prihlásení do členstva k týmto témam dostaneš prístup.