Individuálna spolupráca s koučkou žien BAGNIARI 

Bagniari si pokladá jednu zásadnú otázku voči ženám.

" Keby ženy vedeli ako jesť, cvičiť a žiť v súlade so svojim ženským telom, čoho by boli potom schopné?"

A to je presne to, čo Bagniari v ženách hľadá. Preto jej práca vyžaduje široké spektrum znalostí, ktoré ženu dostanú do optimálneho zdravia a stavu, z ktorého potom môže ďalej rásť ako osobnosť.

 

Bagniari totiž verí, že ženy v sebe skrývajú obrovskú silu, ktorou by dokázali urobiť svet lepším. Ale problém nastáva v tom, že väčšina z nich nedokáže ani vyjsť zo závodu, ktorý na nich ušije naša spoločnosť, či snaha byť ideálna partnerka.

 

Preto sa Bagniari venuje vzdelávaniu žien ohľadom optimálnej výživy a pohybových návykov ale hlavne nastaveniu celkového životného štýlu a to prostredníctvok e-bookov a online programov.

 

Je ťažké napísať všetko :D proste tento program je neskutočná šupa a hlavne som úplne iná žena ako keď som do toho išla to sa veľmi ťažko popisuje, moje pohľady na stravu, samú seba, pohyb, zmysel života atď sa úplne zmenili a stále sa menia. ja proste už teraz dokážem povedať , že tento program boli neskutočne dobre investované peniaze a stalo sa to v čo som verila a dúfala , naviedlo ma to na ten najlepší smer, cestu životom a začala som pracovať na takej verzii seba akej sama chcem byť....dúfam, že to dáva zmysel takto to cítim :).
MáriaSuperwoman akcelerátor
Mohu říct, že mě program změnil ve spouště věcech. Uvědomila jsem si tolik věcí ohledně nejenom stravy, ale především svého menstruačního cyklu a těla. Program mi přinesl toho tolik, že ani nevím, zda budu schopná to vše vypsat. Především se vidím jinýma - lepšíma očima. Nekritizuji se za své chyby a nehledám odpověď v jídle (viz. věčné přejídání). Ono totiž vypadá naprosto jinak např. 500 kcal na talíři s kvalitním jídlem a jinak v sušenkách a nebo celé čokoládě. Nejenom, že jsem se začala měnit vzhledově, díky cvičení se mi zlepšila postava a díky stravě ubyl nějaký ten centimetr, ale především se cítím naprosto úžasně vnitřně! Moje pleť je o mnoho lepší, nejsem tolik nafouknutá a podrážděná a mé myšlenky jsou o mnoho pozitivnější a snažím se hledat odpovědi na otázky, stejně tak jako brát zodpovědnost za všechno, co dělám. PMS se téměř vytrácí (ještě stále je potřeba na tom pracovat a poznávat své tělo), ale ani MS není tak bolestivá jako kdysi.
PetraSuperwoman akcelerátor
Mam uplne iny nahlad na stravu, prisla som na to, ze "zdrave fungovanie" nie je nic zlozite a magicke, je to proste "len" rozhodnutie co dam do ust a tiez uvedomenie si, ze vlastne nemam chut na cokoladu, ale ziviny a tiez ze staci pocuvat telo, nezjest vsetko, co mam na tanieri, nemat preplnene brucho a vsetko je zrazu lepsie. Nie je to nic prevratne, ale konecne som si to zacala naozaj uvedomovat a uz na to nezabudnem, pretoze to chcem aplikovat kazdy jeden den. Pretoze nebolave brucho bez krcov je proste top 
KatarínaSuperwoman akcelerátor
V roku 2019 som objavila teba , zacala som citat tvoje prispevky , pribehy , pocuvat podcasty. Asi na jesen som zmenila svoj jedalnicek a to tym ze som zacala konzumovat ovocie na dennej baze a zeleninu rovnako , spenat jem kazdy tyzden takmer balik . Na to som otehotnela .. a cakal ma krvny obraz a tam prekvapivo zelezo som mala v hodnote 120 predtym 80 ja osm nechapaala. Zeny v tehotenstve zvycajen stracaju a mne pribudlo. Pokracovala som dalej, teda pokracujem vcera opat krvy obraz a zelezo rovnako vysokej hodnoty a to som uz v 7 mesiaci. Dakujem ze si ma svojimi clankami , prispevkami naviedla k spravnemu kroku a moje tehotenstvo je skvele, bez problemove. A to stale mozem cvicit jogu. Som tak nesmierne vdacna za teba a tvoju pracu a inspiraciu😍🙏😘🤰🏼vdaka Katka😍😍 si svkela!
recenziainstagram
Kačí, chtěla jsem Ti dnes zrovna pisnout. Po půl roce od vysazení HA....již třetí měsíc pravidelná menstruace. Sice po 24 dnech, ale pravidelně. V mém věku, myslím, že bomba😉 Krásný den koučko 😊😊😊
Jaroslavaindividuálny koučig
Ahoj, já jenom že mi konečně přišla MS! ano po 2,5 letech a to bez praksu i když mám stále velké trávicí problémy! Děkuji moc za všechny rady a typy co tvůj instagram nabízí 🙂. A chtěla bych se zeptat - Máš nějaký typ na dobrou aplikaci ohledně ms? Něco kde si můžu napsat od kdy do kdy ji mám a jak je silná? Ještě jednou děkuji za tvůj instagram a prosím pokračuj v tom co děláš!
Účastničkapreprogramuj svoj cyklus
Jo a PSC program bola jedna z najlepších investícií 😊 Nejake kurzy už som pochodila, tri roky výšky na výžive, z každého si niečo vytiahneš to je jasne , selektuješ informácie ale okrem tých papierov a titulu ktorý nakoniec príde, mi program dal oveľa viac 😊. Takže prosím pokračuj v tom čo robíš, robíš to totiž úžasne a ja som šťastná , že sa môžem od teba učiť 😊
ÚčastníčkaPreprogramuj svoj cyklus
oslouchala jsem včera večer zatím jen úvod, ale scrollovala jsem množství a materiálů a jsem fakt mega #excited. 😍😌🙏 Věděla jsem, že děláš kopu práce, ale upřímně? Nečekala jsem AŽ TAK VYSOKÝ level. 🙌🔝 A to je teprve 2. týden. 💟 Jsem ráda, že jsem si vybrala na vzdělávání se právě tebe. 🙌
MIchaelaPreprogramuj svoj cyklus
Tolik informací, které jsem potřebovala vědět,nikdo mi nedokázal odpovedět na mé otázky..až na tebe,teď. Hledala jsem tyto věci dlouho, už jsem byla zoufalá, doktorka mi na tyto otázky ani neodpověděla. Pár let nepravidelnosti, doktorka mi tvrdila, že je to normální a až budu chtít dítě, budeme to řešit prášky. Nechápala, proč nechci Antinu. Cpala mi jen same vyvolávačky, které jsem díkybohu odmítala a věřila, že to sama nějak zvládnu. Ale stále jsem si nebyla jistá, jestli dělám dobře. A díky tobě vím, že ano. Věřím, že si srovnám své tělo. To, co nám všem předáváš, má pro mě nevyčíslitelnou hodnotu, takže už teď vím, co si myslela tím, že cena neodpovídá kvalitě PSC. Děkuju za to, jaká si a co pro nás děláš. Těsím se na dnešní webinář. Věřím, že se mi změní celý život. DĚKUJU, hrozně moc ! ❤
ÚčastníčkaPreprogramuj svoj cyklus

Akou formou prebieha individuálny koučing?

pravidlá si nastavujeme spoločne,hľadáme ten najlepší kompromis k tvojim výsledkom

Vstupný hovor

Predtým než začnem akúkoľvek spoluprácu na individuálnej báze si musím byť istá nie len ja ale aj ty, že spoločne to zvladneme a skutočne ti dokážem pomôcť, preto si zakladám na výbere klientky už na začiatku. Nie pre každého som vhodným koučom.

Osobné video hovory

Forma akou ti najlepšie viem pomôcť je čas, ktorý s tebou strávim. Preto v 99% spoluprác preferujem video hovory s klientkou, kde riešime konkrétne problémy.  Skúsila som niekoľko spôsobov spoluprác ale toto je najúčinnejšia forma v mojom podaní.

Bez tvojej práce to nepôjde

Výsledky práce nie sú na mne ako koučovi, ale na tebe ako osobe, ktorá si chce nechať pomôcť. Ja ťa vypočujem, poradím ti a ušetrím ti cestu, ale akčné kroky robíš ty sama. Získaš odomňa vždy to, čo potrebuješ, či su to materiály na preštudovanie alebo články, ale nič nemá predchystanú šablónu. 

Problémom mojej klientky dávam ľahkosť.

 

Na začiatku to vždy vyzerá ako katastrofa, ale stačí prvý hovor a pohľad na situáciu sa mení. Je to ľahšie vo dvojici ako sama, je to ľahšie, keď sa na situáciu dívam inak ako ty, je ľahšie, keď vidím riešenia, o ktoré sa podelím.

Najčastejšie dôvody individuálnej spolupráce

CYKLUS

vynechanie cyklu skrz hypotalamickú amenoreu, chceš vysadiť hormonálnu antikoncepciu
prípadnensi už vysadila, aké kroky urobiť, diagnostikovali ti PCOS, máš problémový cyklus, nepravidelný cyklus

LIFESTYLE

Tvoj životný štýl a zdravie sú v jednej veľkej kolízii. Veľa práce, žiadny čas na seba, nevieš, ktorý smer výživový držať aby ti to fungovalo. Cvičiť je luxus a čas na seba minulosť.

TVOJ ŽIVOT NIE JE VIAC NEŽ FITNESS

Tvoj život sa neustále ťahá vôkol jedla, cvičenie, takej diéty, takého smeru, to by som mala robiť. Ale svoj život skutočne nežiješ a svoj potenciál premrhávaš. Už más občas pocit, že by si chcela ľuďom pomáhať v zdravom životnom štýle, pretože to je to jediné čo ťa bavi...

*Všetky spolupráce prebiehaju iba ONLINE.

Podaním žiadosť NEGARANTUJEM, že spolupráca začne. Je pre mňa dôležité vedieť o akú spoluprácu pôjde, kto žiada o moju pomoc a či je skutočné potrebná na individuálnej báze alebo naopak ťa nasmerujem na niektorý z mojich programov. Na základe tvojho dotazníku, ktorý mi po rezervácii vypíšeš, zistím ako ti môžem pomôcť a akú formu spolupráce nastavíme.

Ak spolupráca má pre obe strany význam, následne si zavoláme a uistíme sa či budeme pokračovať alebo je pre teba ina varianta vhodna (preto si vyber čas konzultácie za tú neplatíš-trvá 30 minut). Cenu a podmienky spolupráce sa dozvieš na spoločnom hovore.

Počet miest je obmedzený a preferujem klientku na dlhodobú spoluprácu.

Spoznaj svoju koučku

Myslím si, že základom skvelej spolupráce je aby som ti padla ja do oka a sadla som ti svojim prístupom k životu a k mojej profesii. A to ma najlepšie môžeš poznať na mojom instagrame alebo podcaste, kde spoznáš kus mňa a toho čo pre ženy skutočne robím. Nižšie nájdeš 3 zdroje, kde sa o mne dozvieš najviac.

Odkiaľ pramení jej vzdelanie?

Jej vlastný záujem o optimalizáciu a dosahovanie zdravia už v 16tich rokoch, začala intenzívnejšie prehlbovať štúdiom na Masarykovej Univerzite v Brne - obor Antropológie a Aplikovanej kineziológie, kde ukončila magisterské štúdium, a taktiež na ďalších kurzoch, ktorej jej rozšírili obzor. Štúdiom nič nekončilo a Bagniari sa rozhodla intenzívnejšie pomáhať  ženám. To vyžadovalo ďalšie intenzívne samoštúdium problematiky zdravia žien. Vymenila jej vysnívané PhD štúdium za reálnu pomoc v praxi, našla vášeň vo vlastnom vzdelávaní sa a stala sa tak prvou koučkou, ktorá verejne hovorí o žensko zdraví, edukuje stovky žien pomocou sociálnych sietí a je autorkou programu Preprogramuj svoj cyklus. Aktuálne sa Bagniari venuje tvorbe edukačných materiálov pre ženy a tvorí koučky žien.