" Keby ženy vedeli ako jesť, cvičiť a žiť v súlade so svojim ženským telom, čoho by boli potom schopné?"

A to je presne to, čo v ženách hľadám. Preto moja práca vyžaduje široké spektrum znalostí, ktoré ženu dostanú do optimálneho zdravia a stavu, z ktorého potom môže ďalej rásť ako osobnosť.

 

Verím totiž, že ženy v sebe skrývajú obrovskú silu, ktorou by dokázali urobiť svet lepším. Ale problém nastáva v tom, že väčšina z nich nedokáže ani vyjsť zo závodu, ktorý na nich ušije naša spoločnosť, či snaha byť ideálna partnerka.

 

Preto sa venujem vzdelávaniu žien ohľadom optimálnej výživy a pohybových návykov, ale hlavne nastaveniu celkového životného štýlu, ktorý ej v súlade so ženským nastavením. A to prostredníctvom e-bookov a online programov.

 

Pretože žena, ktorá začne sama sebou a má vyriešené základné potreby, dokáže v sebe objaviť skutočný potenciál. 

Voľné termíny až september 2021

Naväzujúca konzultácia
1500 Kč
60 minút
Konzultácia určená klientkám programov, alebo ako pokračovanie po vstupnej konzultácii.
ĎALŠIE TERMÍNY SEPTEMBER 2021
Po kliknutí ti vyskočí okno, kde nájdeš rezervačný formulár, platbu a vstupné údaje potrebné na konzultáciu.

všetky konzultácie prebiehajú online cez ZOOM hovor

Odkiaľ pramení moje vzdelanie?

MUNI (Masarykova univerzita v Brne)

Fakulta športových štúdii - Aplikovaná kineziologie Mgr.

Prírodovedecká fakulta - Antropologie Bc.

Môj vlastný záujem o optimalizáciu a dosahovanie zdravia už v 16tich rokoch, som začala intenzívnejšie prehlbovať štúdiom na Masarykovej Univerzite v Brne - obor Antropológie a Aplikovanej kineziológie, kde som ukončila magisterské štúdium, a taktiež na ďalších kurzoch, ktorej mi rozšírili obzor. Štúdiom nič nekončilo a rozhodla som sa intenzívnejšie pomáhať  ženám. To vyžadovalo ďalšie intenzívne samoštúdium problematiky zdravia žien. Vymenila som na zatiaľ vysnívané PhD štúdium za reálnu pomoc v praxi, našla vášeň vo vlastnom vzdelávaní sa a stala sa tak prvou koučkou, ktorá verejne hovorí o ženskom (ne)zdraví, edukuje stovky žien pomocou sociálnych sietí a som autorkou programu Preprogramuj svoj cyklus®, Preprogramuj svoj cyklus®-6 krokov k návrtau MS a Preprogramuj svoj cyklus®-Hormonálny reštart

 

Čo hovoria jej klientky?

Milá Kataríno, kde začít? Když jsem asi půl roku přemýšlela, zda tě mám kontaktovat, dost lidí mě odrazovalo. Říkali mi, že je to zbytečné, že nejsi odborník, někteří tě dokonce nazývali šamankou. Teď, po 3 měsících od naší konzultace vím, že mé rozhodnutí bylo to nejlepší, co jsem pro sebe za poslední dobu udělala. Když jsem před rokem byla po operaci endometriozy močového měchýře, přehazovali si mě doktoři jako horkou bramboru, nasadili mi HA kontinuálně a problém byl vyřešen. Po konzultaci s tebou jsem se konečně odhodlala udělat krok, který jsem sama chtěla udělat už delší dobu. HA jsem vysadila a začala o věcech více přemýšlet. Nakoupila jsem si na tvé doporučení vitamíny (hlavně magnesium a omega 3), začala jsem pravidelně snídat, jíst, cvičit a především dodržovat pitný režim. Také se snažím dodržovat "endodietu", ale přizpůsobenou tak, že mě to baví. Podotýkám, že už od puberty byla moje menstruace šílená. Bez prášků jsem se téměř neobešla, mívala jsem stavy, kdy jsem bez prášků na bolest ani nevylezla z postele, nebo musela z práce domů, protože na bolest nezabraly právě ani prášky. Ihned po vysazení HA se dostavily první pozitivní reakce - návrat libida, lepší nálada, ustaly hysterické stavy. Toho nejhoršího jsem se však bála - menstruace. A teď pozor! Nejenom, že se dostavila po cca 33 dnech, poprvé v životě jsem zažila co to je nevědět o tom, že jsem to dostala!! Přišlo mi to jako zázrak! Absolutně bez bolesti, křečí, bez prášků na bolest. Tento týden se měsíčky dostavily podruhé. Opět bez bolesti, křečí a šílených stavů! Vím, že mě gynekolog nejspíš nepochválí, že jsem si dovolila vysadit léčbu, ale mně to za to stojí. Poprvé za celou dobu toho stresu z bolesti, endo, konzultací, které mi nic nedaly, mám pocit, že je mi dobře a to, co dělám, je správné. Díky ti za tento zázrak!!!
JitkaEndometrióza, konzultácia
Kačí, chtěla jsem Ti dnes zrovna pisnout. Po půl roce od vysazení HA....již třetí měsíc pravidelná menstruace. Sice po 24 dnech, ale pravidelně. V mém věku, myslím, že bomba😉 Krásný den koučko 😊😊😊
Jaroslavaindividuálny koučig
Je ťažké napísať všetko 😀 proste tento program je neskutočná šupa a hlavne som úplne iná žena ako keď som do toho išla to sa veľmi ťažko popisuje, moje pohľady na stravu, samú seba, pohyb, zmysel života atď sa úplne zmenili a stále sa menia. ja proste už teraz dokážem povedať , že tento program boli neskutočne dobre investované peniaze a stalo sa to v čo som verila a dúfala , naviedlo ma to na ten najlepší smer, cestu životom a začala som pracovať na takej verzii seba akej sama chcem byť....dúfam, že to dáva zmysel takto to cítim :).
MáriaSuperwoman akcelerátor
Mohu říct, že mě program změnil ve spouště věcech. Uvědomila jsem si tolik věcí ohledně nejenom stravy, ale především svého menstruačního cyklu a těla. Program mi přinesl toho tolik, že ani nevím, zda budu schopná to vše vypsat. Především se vidím jinýma - lepšíma očima. Nekritizuji se za své chyby a nehledám odpověď v jídle (viz. věčné přejídání). Ono totiž vypadá naprosto jinak např. 500 kcal na talíři s kvalitním jídlem a jinak v sušenkách a nebo celé čokoládě. Nejenom, že jsem se začala měnit vzhledově, díky cvičení se mi zlepšila postava a díky stravě ubyl nějaký ten centimetr, ale především se cítím naprosto úžasně vnitřně! Moje pleť je o mnoho lepší, nejsem tolik nafouknutá a podrážděná a mé myšlenky jsou o mnoho pozitivnější a snažím se hledat odpovědi na otázky, stejně tak jako brát zodpovědnost za všechno, co dělám. PMS se téměř vytrácí (ještě stále je potřeba na tom pracovat a poznávat své tělo), ale ani MS není tak bolestivá jako kdysi.
PetraSuperwoman akcelerátor
Mam uplne iny nahlad na stravu, prisla som na to, ze "zdrave fungovanie" nie je nic zlozite a magicke, je to proste "len" rozhodnutie co dam do ust a tiez uvedomenie si, ze vlastne nemam chut na cokoladu, ale ziviny a tiez ze staci pocuvat telo, nezjest vsetko, co mam na tanieri, nemat preplnene brucho a vsetko je zrazu lepsie. Nie je to nic prevratne, ale konecne som si to zacala naozaj uvedomovat a uz na to nezabudnem, pretoze to chcem aplikovat kazdy jeden den. Pretoze nebolave brucho bez krcov je proste top 
KatarínaSuperwoman akcelerátor
V roku 2019 som objavila teba , zacala som citat tvoje prispevky , pribehy , pocuvat podcasty. Asi na jesen som zmenila svoj jedalnicek a to tym ze som zacala konzumovat ovocie na dennej baze a zeleninu rovnako , spenat jem kazdy tyzden takmer balik . Na to som otehotnela .. a cakal ma krvny obraz a tam prekvapivo zelezo som mala v hodnote 120 predtym 80 ja osm nechapaala. Zeny v tehotenstve zvycajen stracaju a mne pribudlo. Pokracovala som dalej, teda pokracujem vcera opat krvy obraz a zelezo rovnako vysokej hodnoty a to som uz v 7 mesiaci. Dakujem ze si ma svojimi clankami , prispevkami naviedla k spravnemu kroku a moje tehotenstvo je skvele, bez problemove. A to stale mozem cvicit jogu. Som tak nesmierne vdacna za teba a tvoju pracu a inspiraciu😍🙏😘🤰🏼vdaka Katka😍😍 si svkela!
recenziainstagram

Teším sa na spoločný hovor s tebou.