koučing: POMOCNÁ RUKA

Základný koučing trvajúci 2 mesiace k osvojeniu si základných princípov stravy,

pochopeniu potrieb tela a upevnenie základných návykov

 

Opusť začarovaný kruh výživových prešľapov a diét. Pochop so mnou jednoduché princípy stravy, pochop seba a osvoj si dlhodobé výsledky! Urob pre seba PRVÝ krok a dovoľ mi byť Tvojou pomocnou rukou!

ZÁKLADY STRAVOVANIA & MAKROKOUČING

Mám pocit, že som úplne iná osoba. Naschvál som si aj pozerala svoj vstupný dotazník a ani nespoznávam tú osobu, čo to písala. Som neskutočne rada, že som do toho išla, týchto 8 týždňov bolo veľmi, ja to ani neviem opísať. Dalo mi to prosto strašne veľa do života, cítim sa ako úplne nový človek. Chápem svoje telo, všímam si ako sa správa, vládzem viac. Už vôbec neočakávam, že budem chudá za týždeň (ako som si doteraz myslela) ale dávam čas môjmu telu na spamätanie. Týrala som ho dlhé roky nízkym príjmom a musím mu dať čas na reštart. A či budem mať 67kg alebo 72kg alebo 60kg tak to je ale že úplne jedno. Moje telo sa zmenilo, cítim svaly na nohách, cítim lepšiu kondíciu, nemám problémy s trávením, žiadne nafukovanie!!!!
Naučila som sa pracovať s emociámi a jedlom - stále si spomeniem na tvoje video v team bagniari skupine. Už nijaký deficit nikdy. Nechcem klesnúť pod 1600kcal, ideálne si chcem udržovať 1700-1800kcal denne. Priznám sa, ešte stále sa akokeby bojím sacharidov ale verím, že sa to postupne upraví. Veľmi pekne ti ďakujem za všetko, za tvoj čas, za slová, ktoré boli úprimné a za celkového kouča. Niekedy si mi viac robila psychológa :D Vďaka tebe som si veľmi zmenila život, čítam knihy o sebarozvoji a mám pocit, že celkovo ten život naberá lepší smer. Si neskutočná osoba a verím, že táto dobrota sa ti v živote vráti!!! Verím, že aj ja sa k tebe vrátim ale už v programe superžena len najprv musím našetriť :D Ešte raz, ďakujem!!!
Katka
"No a kebyže to mám tak celkovo zhodnotiť, túto našu 3 týždennú spoluprácu a sledovanie "tvojej práce " na IG , tak mi to dáva veľa. Predtým by som takéto niečo nikdy nepovedala a tvrdila, že to je shit, že čo ti cudzí človek môže dať, keď ťa nepozná a nevie . Pomalinky si otváram oči a učím sa, a chcem viac a to ma posúva aj keby to nešlo na váhe tak ako by som chcela, ale mením svoje ja na zdravšie a keď niečo robím zle, tak si tu ty a usmerníš ma a možno o pár mesiacov už budem úplne niekde inde ..."
NIKY
"Cítim sa oveľa lepšie ako na začiatku. Mám kopec energie, lepšie spávam a konečne nehladujem. Fakt hlad mi už nič nehovorí. Jedálniček mám obohatený o kopec skvelých jedál. Naučila si ma nie len čo a ako správne jesť, ale hlavne zmeniť myslenie. Naučiť sa veci nehrotiť a vidieť, čo všetko som zvládla a dokázala a neporovnávať sa s inými, ale hlavne so sebou. Začiatok bol fakt náročný, mala som chuť sa na to vykašľať, potom ešte to zistenie, že to rátam zle, do toho choroba, ale všetko som zvládla. Vďaka tebe a tvojej podpore! Keď som videla nové meranie, skoro som odpadla z tých výsledkov!"
MICHAELA

Naučím ťa jesť tak aby si po žiadnej diéte nemusela už nikdy siahnuť.

Čo zahrňuje koučing POMOCNÁ RUKA?

VÝŽIVOVÝ KOUČING

Naučím Ťa o strave dostatočné množstvo informácií, že Ťa ani nenapadne si niekedy kúpiť dvojstranový jedálniček. Je veľmi pravdepodobné, že svoje znalosti predáš aj ďalej a pomôžeš nie len sebe. Osvojíš si základn stravovacie návyky a pochopíš princípy makrokoučingu v prospech teba.

REPORT

Jedenkrát do týždňa si napíšeme report. To znamená, ty mi zhrnieš ako prebiehal predošlý týždeň a ja Ti odpoviem na tvoje otázky a prípadne vylepším stravovanie. Jedenkrát za mesiac sa posiela mesačný report s výsledkami spolupráce, na ktorý máš právo aj po ukončení spolupráce.

STRAVOVACÍ MANUÁL

Je to 70 strán, do ktorých som vložila moje znalosti a srdce tak, aby ti manuál bol pomocníkom teraz aj o rok. Neobsahuje aktuálne trendy ale realne fakty z výživy, ktoré sa hodia do života. Viac o manuály nájdeš nižšie.

POCHOPENIE SVOJHO TELA

To jedálničkom na pár strán, údajmi o sebe z pár otázok z dotazníku a fotky nikto nespozná. Koučing je od toho aby sa podľa tvojho životného štýlu a Teba nastavil udržateľný a rozumný režim.

PLNOHODNOTNÉ STRAVOVANIE bez KALORICKÉHO DEFICITU

Všetci moji klienti by ti mohli potvrdiť, že kľúčom k ich vysnívaným výsledkom bolo dostatok jedla a nikdy si nemuseli porcie zmenšovať. Naopak učili sa jesť!

Viac než len služba

V našich mailoch bude kus úprimnosti aby som Ti pomohla otvoriť oči. Vybrala som si rolu Kouča aby som Ti pomohla, nie utešila.

VZDELANIE

ABSOLVOVANÍM KOUČINGU DOSTANEŠ DOSTATOČNÉ VZDELANIE O VÝŽIVE A POHYBE K TOMU ABY SI NIKDY NEMUSELA SIAHNUŤ POŽIADNEJ DIÉTE A ZÍSKALA NÁVYKY APLIKOVATEĽNÉ DO TVOJHO ŽIVOTA

REPORTY

REPORTAMI SA NAUČÍŠ HODNOTIŤ SVOJE VÝSLEDKY SAMA A DOSTANEŠ K NIM VŽDY VYJADRENIE ODOMŇA.

VÝSLEDKY

KAŽDÁ OČAKÁVAME VÝSLEDKY HLAVNE TIE VIZUÁLNE, TIE SÚ PRE MŇA ALE VEDĽAJŠÍM EFEKTOM ZMIEN , KTORÉ OVPLYVNIA TVOJU PSYCHIKU A POHĽAD NA SEBA A JEDLO.

Stravovací manuál

ako súčasť Tvojho koučingu

 • vysvetlené základné informácie o strave
 • návod na výpočet kalorického príjmu
 • praktické rady ako pracovať s kalorickými údajmi a aplikáciami
 • tipy a rady pre začiatočníka
 • praktické rady na zostavenie jedálnička bez počítania kalórií
 • návod ako prejsť na intuitívne stravovanie
 • nákupný zoznam
 • odporúčania k doplnkom stravy
 • zdravotné hľadisko plnohodnotnej stravy
 • recepty
 • (ne)kuchárka
 • ukážka jedálnička
 • varianty jedál
 • návod na tvorbu jedál a jedálnička

Čo hovoria klientky na koučing POMOCNÁ RUKA?

"Rozhodně velký posun s krokyingem a chodit pěšky mě prostě baví...netrhám žádné rekordy, ale dřív jsem jezdila autem i vynést odpadky (přeháním), takže to prostě posun je.Díky za nasměrování na správnou cestu, hodně věcí už jsem tak nějak tušila, protože tě dlouho sleduju na IG a taky jsem si něco načetla, ale tohle byl ten správný impulz, který to prostě chtělo!! :-*"
KATEŘINA
" Udělala jsi na něm ooobrovský kus práce ale musím říct, že i tvá první verze byla super a vše důležité bylo obsaženo. Tahle verze je však luxusní a ty recepty!!! <3 Hodně velká dávka další ispirace, je vidět, že to je tvoje „miminko“ :)) Tvůj manuál je boží a opravdu vše na jednom místě a i když už člověk jakš takš všechno ví po 4 měsících spolupráce, připomenout si to není vůbec špatné."
BARU
"Nebolieva ma hlava,nebudím sa ráno unavená,odvtedy ako sme nastavili náš režím som nemala záhu, pozerám sa na veci inak - či práca, či vzťahy, či súkromie, či jedlo - získala som taký menší nadhľad, viem si dať dokopy dve a dve a nastaviť sa podľa seba,skončili mi neovládateľné chute na všetko možné,zmizol mi tuk a pritom mi stále pribúda svalová hmota :),vnútrobrušný tuk a čo ma teší že aj ten ide dole, z hodnoty 16 som sa dostala na hodnotu 12 a z môjho tela zmizlo 39 cm pri úbytku váhy 1,9 kg, čomu nerozumiem ,ale je to super pocit vidieť na oblečení, že aha, dajak ti to je voľné."
NIKY
"Chtěla jsem ti moc poděkovat ze nový manuál, je skvělý, nejvíc se mi líbí sekce toho co nakupuješ a kuchařka je taky super, pro úplného začátečníka, který chce zlepšit stravu, je to skvělý návod, jak začít 🙂 A taky rady a postřehy jsou super, skvělá práce."
LUCKA
"Shrnutí tělo, zdraví: Tady je asi nejznatelnější rozdíl - krok kupředu. Tak o 100 % mám víc energie. Vím, že jsem byla v minulosti unavená hlavně z nedostatku bílkovin. Jsem ráda, že jsem se vrátila k rybkám. Poslední dobou v tom vedru na "maso" nemam chuť, až zase nechuť, ale nutím se. A teď ta nejlepší zpráva, až na pár vyjímek si nepamatuji nějaké extra velké a pravidelné příznaky IBS, které jsem měla. Pár dnů bylo - ale za to mohl velký stres. Ale jinak jsem celkem v pohodě, břicho nemám nafouklé, netrpím na brutální plynatost a takže mě to neomezuje. Fakt je ten, že po kolečku obíhání doktorů - poslední rok a půl - strava udělala nejvíc."
KVETA
"Tyyyy jo Katy! Ten manuál máš naprosto skvělý! Vidno, že se na sobě makáš i z profesního hlediska, protže je úplně pecka! prečetla jsem ho na jeden zátah, supr informace, dobre přirovnání a príklady, pekné formátování a je v tom obrovský kus TEBE, ty fotky tomu dost napomáhají :-) Fakt dobrá práce!"
LENKA

Premeny #teamBagniari

 

2 mesiace spolupráca - online výživový koučing

 • Obvodové miery tela - 31 cm
  Ob.biceps -2 cm| Ob. prsia -8 cm| Ob. pas -4 cm | Ob. boky -6 cm| Ob.zadok -7 cm| Ob. stehna -4 cm

Pred spoluprácou

- chybí energie , občas mám akné, chtěla bych shodit i nabraná kila

- v poslední době nemám žádné stravovací návyky, po ránu vůbec nemám chuť se nasnídat

- práce ve stoje, občas chodím plavat a jednou týdně chodím na kruhový trénink

 • Hmotnosť
  Hmotnosť pred 71 kg/ po 64 kg

Po ukončení spolupráce

"Celkově mám mnohem víc energie, pleť se mi trošku zlepšila, a wau..netušila jsem, že za 2 měsíce můžu čekat až tak rapidní změnu co se vzhledu týče-centimetry jenom ubývají. :) "

"Manuál máš suprově napsaný, žádné výtky k němu nemám a pokud jsem v něčem tápala tak jsi mi všechno moc pěkně vysvětlila."

"Troufám si říct, že odhodlat se a napsat ti bylo určitě moje nejlepší rozhodnutí doposud :)"

DĹŽKA KOUČINGU
2 MESIACE
CENA 4 499 kČ
177 EUR

Otvorenie koučingu POMOCNÁ RUKA september 2019