Stiahni si e-book ZDARMA:

#vidisproblemjaprilezitost

40 stranový e-book o aktuálnej situácii ale z opačného pohľadu na vec. O tom čo sa deje za dverami tvojho domu vieš od A po Z a tvoje telefón tiež. Žiaľ nad touto situáciou 100% kontrolu nemáme a to privádza ľudí do strachu a neistoty. Čo sa ale deje za dverami tvojho domu a v tvojej mysli, za to už 100% zodpovedná si. Prečítaj si 40 strán o tom ako vidím aktuálnu situáciu ja a v čom vidím príležitosť. Ebook obsahuje kopec praktický rád a tipov na ďalšiu edukáciu.

"Aby som dokázala tvoriť silné a zdravé ženy, musím byť ja prvá, ktorá podá pomocnú ruku aby mohli začať. Tak ako som si to kedysi priala ja. Preto je tu množstvo informácii odomňa zdarma, pretože tieto informácie máme vedieť všetky."

Nastavenie životného štýlu žien nie je ich jediným problémom. Ten začína inde a preto je ich aj diéta či tréning častokrát neúspechom a trápením.

 

 

 

Moderným civilizačným ochorením žien sa stáva strata menštruácie alebo problematická menštruácia.

 

A dôvodom nie je prirodzené zastavenie cyklu tehotenstvom, kojením alebo menopauzou.

 

Ale NEINFORMOVANOSŤOUDOBROVOĽNOU VOĽBOU NA ÚKOR ZDRAVIA.

Pravidelná menštruácia a ovulácia u ženy je kľúčom ku zdraviu

preto chcem aby si bola informovaná a prispela tak k tvojmu zdraviu ako ženy

Vytvorila som pre Teba ebooky a MINIKURZ úplne zdarma aby si sa v téme meštruácia lepšie pohybovala a pochopila čo znamená mať cyklus, ako vyzerá zdravý cyklus a akú formu ochrany zvoliť. Ak sa potýkaš so stratou menštruácie, vytvorila som stručný návod pre tvoje prvé kroky k jej návratu.

Ebook o menštruácii tak trošku z iného pohľadu.

kliknutím vypň email a stiahni si ebook zdarma, ešte dnes ti príde pozvánka do minikurz, tak nezabudni sledovať emailovú schránku (spam, hromadné)

3-dielny MINIKURZ

programu Preprogramuj svoj cyklus

Stiahnutím ebooku  "Menštruácia tak ako nám o nej nehovorili" automaticky získavaš prístup k trojdielnemu minikurzu. Prehľadaj dobre svoj email (aj spam), kde nájdeš odkaz na tento minikurz.

Trápi ťa strata cyklu? Prečítaj si tento ebook!

Stručný návod k návratu strateného cyklu. Obsahuje návod pri hypotalamickej amenorei a vysadení hormonálnej antikoncepcie

Nestačí?

 

Úplne ti rozumiem! Preto je tu množstvo ďalší informácii na mojom podcaste Bagniari radio a instagrame. Tak sa na to poriadne vrhni.

Jednou z tém môjho podcastu je práve strata menštruácie, ale aj ďalšie ako epizóda o hormonálnej antikoncepcii či PCOS.

* A nezabudni ani na ďalšie epizódy týkajúce sa menštruácie a zdravia ženy.

Chcem vedieť o menštruácii ešte viac!

Tak sa zapoj do programu PSC ešte dnes!

- prvý kompletný súhrn informácií o ženskom cykle na Slovensku a v Česku

- prvý kompletný edukačný materiál pre trenérov, koučov ale aj ženy zaujímajúce sa o svoje zdravie!

Pomáha ti moja tvorba?