"Bolesť počas menštruácie u žien je bežná, ale nie normálna."

 

Moje znalosti pomohlidesiatkam žien!

Moje klientky ale aj slečny z instagramu, ktoré počúvali moje rady majú dnes cyklus zdravý.

Stiahni si ebook ZDARMA a dostaneš ešte ZDARMA mini-kurz odomňa!

Menštruácia tak ako nám o nej nehovorili

Po stiahnuti e-book sleduj svoju e-mailovú schránku (spam, hromadné
 aby si dostala prístupový e-mail k MINIKURZU zdarma!

Nasleduj tento 12-týždenný online program a preprogramuj svoj cyklus v prospech SEBA!

 

Predstav si dni bez bolesti, ktoré trvajú 365 dní v roku. Predstav si ako sa každý deň cítiš vo svojom tele silná a vedomá toho, čo sa s ním deje. Predstav si, že si pritiahneš partnera, ktorý si ťa naozaj zaslúži! Predstav si, že vďaka spoznaniu svojho ženského cyklu sa staneš sama SEBE KOUČOM!

 

Video s popisom programu

Žijeme v úžasnej dobe. Tak toho využi a na nic nečekaj. Stačí sa naučit niekoľko základných postupov, ktoré sú roky overené v praxi a znovu objavené v tejto dobe. Tento prvý program na Slovensku a v Česku je tvoja šanca. Zapoj tieto kroky do svojho súkromného, rodinného či pracovného života. Malé veci, ale velké výsledky.

 

Budeš nadšená… a toto sú dôvody prečo by si mala vstúpiť do programu PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS:

 • pretože už máš DOSŤ byť väzňom vlastného tela
 • pretože chceš vedieť ako TVOJE telo pracuje bez bolesti a problémov
 • aby si vedela TY SAMA popísať čím prechádzádzaš, akú máš fázu a tvoj pracovný či osobný vzťah sa vylepšil
 • pretože ťa denne straší predstava tvojej budúcnosti a neistých odpovedí na otázku či budeš niekedy matkou
 • pretože ZNALOSŤ je SILA!
 • pretože už vieš, že ženský cyklus je každomesačným zdravotným reportom tvojho tela
 • pretože TVOJE staršie JA ti poďakuje za plynulý prechod do menopauzy
 • pretože potrebuješ svoju ENERGIU späť!
 • pretože MODRÝKONÍK nie je tvoj relevantný zdroj
 • pretože kŕče a bolesti sú fakt oldschool

BOLESTI A OBMEDZENIA!

PREPROGRAMUJ SVOJ CYKLUS je 12-týždňový program, ktorý Ťa naučí nebyť otrokom svojho tela a cyklu. Je načase sa cítiť sa SILNE a ZDRAVO! Pocítiť kontrolu nad svojim telom, hormónami, cyklom a životom!

Ako sa zbavím BOLESTI? Ako to vyriešim Katy? Čo ma čaká programe? Je to vôbec pre mňa?

Tento online program je vytvorený tak aby si za 12 týždňov získala všetky potrebné informácie vo forme PDF, AUDIA, VIDEA a aplikovala ich do života. 

JA TI DÁM NÁSTROJE A MOJE ZNALOSTI.

ZVYŠOK JE NA TEBE.

POKIAĽ SA BUDEŠ DRŽAŤ MOJICH RÁD, ZMIERNIŠ/ODSTRÁNIŠ BOLESTI, PMS a POCHOPÍŠ AJ VÝZNAM CYKLU V TVOJOM ŽIVOTE.

Toto nie je koučing, kedy si vymieňame reporty. Nie je to ani plán pre TEBA, ktorý som ti vytvorila. PSC je edukačný materiál, ktorým TY získava informácie. 12 týždňov sa so mnou vzdelávaš a hneď aj môžeš aplikovať čo si sa naučila. FUNGUJE TO! Dôkazom som nie len JA ale aj moje klientky.

 

Je tento program pre TEBA?

Ak si sa našlav týchto 3 bodoch, tak áno:

- si žena, ktorá už mala menštruáciu

- zažila si niekdy bolesť, zmeny nálad, chute, akné alebo depresiu

- chceš svoj život vziať do vlastných rúk

Ukážem ti jeden extrém, ktorý ale je realitou mnohých žien. Možno si nimi aj ty alebo aspoň časť ich problémov zažívaš aj ty. 

Chcela by som s Tebou zdieľať ešte jednu podstatnú informáciu. Máš až 90% kontrolu nad svojím zdravým a tým, čo sa s ním deje. My sme strojcom svojho zdravia. Medicína je skvelá a dokáže nám zachrániť život. Ale jej vymoženosti využívame až moc často na "malichernosti", ktoré treba najprv riešiť jedlom, pohybom, doplnkami stravy, meditáciou či vnímaním svojho tela. Lieky či lekárske zásahy voľ ako poslednú možnosť.

Ako vyzerá program po vstupe?

POZOR! TENTO PROGRAM NIE JE VHODNÝ PRE ŽENU:

 • ktorá čaka výsledky zo dňa na deň
 • ktorá očakáva, že ja vyriešim problém bez toho aby ona vložila do toho kus práce
 • ktorá musela podstúpiť akúkoľvek formu chirurgického zákroku, ktorý narušil funkciu ženských orgánov či ich stratu ( program nemusí splniť očakávania ženy)
 • ktorá je v menopauze (program môže pomôcť čiastočne)
 • ktorá je tehotná ( znalosti sa můžu hodiť do budúcnosti, ale progrma nie je zameraný pre tehotné ženy)
 • ktorá nemá menštruáciu a očakáva, že program jej ju navrati v alternatívnej forme - bez toho aby urobila prvotne kroky ako je navýšenie kalorickeho prijmu a zniženie pohybovej aktivity (link na “navrat Ms)
 • ktorá berie hormonálnu antikoncepciu (tabletky, teliesko, náplaste, injekcie ale aj UID) - je potrebné vysadiť pre dosiahnutie efektu programu
 • ktorej nezáleží na jej zdraví

Vstup do programu je aktuálne uzavretý, pracujem na jeho vylepšení.

Moje meno je Katarína Baniariová, ale ľudia ma poznajú pod prezývkou Bagniari. Som koučka žien, antropologička, poradkyňa vo výžive a pohybe, trénerka a množstvo ďalších krásnych prívlastkov, ktoré ale nehovoria, či moje znalosti dovedú TEBA k výsledkom!

Mojou víziou vždy bolo mať funkčné a zdravé telo, úsmev na tvári, tenisky na nohách, byť milovaná, použiť čo mi bolo dané na maximum a užiť si tento krásny svet. Byť ženou tak silnou, empatickou a nežnou zároveň ako to my ženy vieme. A chcem Vás mojim príbehom motivovať aby ste žili svoje sny a túžby. Ale najprv musíte začať od seba, od základov. Musíte ako ženy túžiť po zdravom a prosperujúcom tele, ktoré vás dovedie do cieľa!

A preto som moje znalosti o človeku ( štúdium Antropológie a Aplikovanej kineziológie), moju vášeň vo vzdelávanie sa mimo lavíc z množstva kníh a od zahraničných autorov spolu s mojimi skúsenosťami so ženami v koučingu, rozhodla spojiť v jednodný ZDROJ informácii. 

Preprogramuj svoj cyklus je múza mojich posledných 9 rokov bádania o zdraví, prosperite a vitalite ľudského tela, pretože sama k týmto cieľom smerujem. Na tejto ceste zistím ešte veľa, ale už dnes viem, čo mňa ani TEBA nikto neučil.

BOLESŤ JE VOĽBA!

Byť slabá, ufňukaná, nepríjemná, náladová, neschopná práce pár dní v mesiaci je tiež VOĽBA!

A ak sa chceš naučiť to, čo ja za 9 rokov v knihách, v škole, na kurzoch a čo som sama zažila a zažila aj s klientkami, zapoj sa do programu PSC. Tam to všetko nájdeš. Ušetri si čas, buď zdravá a ukáž svetu, že v tebe sa skrýva SILA!

Ak chceš vidieť aspoň malú časť toho, čo mi dalo tieto znalosti, nájdeš to tu. Zvyšok objavíš v mojich príspevkoch, textoch a koučingu. Tituly za strávený čas v knihách po večeroch, namiesto párty a cez prázdniny ti nikto nedá :-)