Bagniari si pokladá jednu zásadnú otázku voči ženám.

A to je presne to, čo Bagniari v ženách hľadá. Preto jej práca vyžaduje široké spektrum znalostí, ktoré ženu dostanú do optimálneho zdravia a stavu, z ktorého potom môže ďalej rásť ako osobnosť.

 

Bagniari totiž verí, že ženy v sebe skrývajú obrovskú silu, ktorou by dokázali urobiť svet lepším. Ale problém nastáva v tom, že väčšina z nich nedokáže ani vyjsť zo závodu, ktorý na nich ušije naša spoločnosť, či snaha byť ideálna partnerka.

 

Preto sa Bagniari venuje vzdelávaniu žien ohľadom optimálnej výživy a pohybových návykov ale hlavne nastaveniu celkového životného štýlu a to prostredníctvok e-bookov a online programov.

Recenzie od jej klientiek a účastníčiek programov

"No 4 tyzdne skoro za nami a ja ani neviem, ako to ubehlo! To znamena, ze netrpim :D Citim sa tuti fruti zuvackovo ruzovo :D Strava sa mi paci a cakala som, ze mi to bude robit ovela vacsi problem. Nahliadam na jedlo inak, aj Tvoja prednaska mi dala vela! Cviky, co mi vymyslas, super, je to dynamicke, ziadna nuda a teda pre mna takmer same novinky, obcas som jak motovidlo, ale pecka."
Katarína účastníčka individuálneho koučingu
Jo a PSC program bola jedna z najlepších investícií 😊 Nejake kurzy už som pochodila, tri roky výšky na výžive, z každého si niečo vytiahneš to je jasne , selektuješ informácie ale okrem tých papierov a titulu ktorý nakoniec príde, mi program dal oveľa viac 😊. Takže prosím pokračuj v tom čo robíš, robíš to totiž úžasne a ja som šťastná , že sa môžem od teba učiť 😊
účastníčka programu Preprogramuj svoj cyklus
Ahojda Katí, potřebuju se s tebou podělit o jednu věc. Normálně, já to nechápu 😃 od minulého týdne, jak jsem se začla řídit tím, co mám jíst - já jsem jen přidala hafo hafo hafo listový zeleny zeleniny, dala menší podíl sacharidový přílohy a vyhodila zpracovaný potraviny tak z 90% a jinak tu zdravou klasiku mám furt stejnou. Ale jako ... Mně se úplně diametrálně změnilo zažívání... Nevěřím tomu. Nechci to zakriknout, je to jen týden. Ale tohle je věc, co mě trápila tak od května. Neskutečně nafoukly, bolavý břicho, brain fog, průjem/zácpa, křeče. Byla jsme z toho strašně nešťastná a žádný probiotika nebo něco takovyho nepomahalo. Měla jsem to od konce whole30 když jsem asi jedla moc málo a všechno se mi rozhazelo a najednou je to v poradku. To bylo skoro ze dne na den. A vůbec tady nezmiňuju, jak je krásnej pocit se najíst dosyta a nejíst zbytečný sracky, po kterycbvti je akorát špatně. To audio mi změnilo pohled na stravu. Pecka! Žádný 80:20 , ale 99% a když to nejde, tak to neřesit
Katy účastníčka programu PSC
"Troufám si říct, že odhodlat se a napsat ti bylo určitě moje nejlepší rozhodnutí doposud :) Manuál máš suprově napsaný, žádné výtky k němu nemám a pokud jsem v něčem tápala tak jsi mi všechno moc pěkně vysvětlila. Kam jsem se s tebou posunula? Mým přáním bylo určitě shodit nějaká ta kila, ale tím prvotním byla energie. V poslední době jsem se cítila unavená a teď po jídle už nebývám tak ,,znavená" a celkově mám mnohem víc energie, pleť se mi trošku zlepšila a wau..netušila jsem, že za 2 měsíce můžu čekat až tak rapidní změnu co se vzhledu týče-centimetry jenom ubývají. :) Katy ještě jednou..jsem strašně moc ráda, že jsem se ti ozvala a za všechno ti strašně moc děkuju...jsi úžasná a přeji ať se daří minimálně jako doteď a dělej to, co tě baví...jsi v tom prostě jedním slovem 1 :)"
Niky účasntíčka individuáleho koučingu
"...padajú mi menej vlasy, zlepšil sa mi menštruačný cyklus a mám kľudnejšie PMS! Už žiadne jedenie ibalginu ako lentilky. Pravidelne mením šatník a nosím to charite, pretože za 10 mesiacov som zhodila 50 kg! Z toho už 4. mesiac z tebou spolupracujem a od vtedy to ide stále dole a zároveň sa mi zlepšuje zdravotný stav. Mám viac energie, menej bolia kolená a ja si kupujem nové oblečenie!"
Lenka účastníčka individuálneho koučingu
"Cítim sa oveľa lepšie ako na začiatku. Mám kopec energie, lepšie spávam a konečne nehladujem. Fakt hlad mi už nič nehovorí. Jedálniček mám obohatený o kopec skvelých jedál, deň bez #krokyingu si už ani neviem predstaviť, cvičenie ma baví a som na seba nesmierne hrdá. Naučila si ma nie len čo a ako správne jesť, ale hlavne zmeniť myslenie. Naučiť sa veci nehrotiť a vidieť, čo všetko som zvládla a dokázala a neporovnávať sa s inými, ale hlavne so sebou. Začiatok bol fakt náročný, mala som chuť sa na to vykašľať, potom ešte to zistenie, že to rátam zle, do toho choroba, ale všetko som zvládla. Vďaka tebe a tvojej podpore! Keď som videla nové meranie, skoro som odpadla z tých výsledkov!"
Michaela účastníčka individuálneho koučingu
Tak čtu ty komentáře, píšu komentáře..... a najednou se mi za hodinu udělalo nevolno od břicha..Šla jsem na záchod a teď se podržte. JÁ JSEM TO DNES DOSTALA! Pane bože!!!❤️❤️ Nevěřím tomu v souvislosti, že zrovna si tu dnes stěžuji, jak se snažím, a jak nemam ms přes 2,5 roku od vysazeni HAK ms, a tohle je jako seslání z nebes! Vůbec to nechápu, ale fakt brecim radostí! 😅🤣Nikdy bych nevěřila, že me rozpláče něco takového. Těžko říct, co mi pomohlo nejvíc, ale každopádně největší zásluha patři tobě Katy Coach Bagniari❤️ Tvůj program je skvělej, a bez tebe a tvého programu by mě nikdy nenapadlo jít na krevní testy, nebo navyšovat svůj příjem, dat si dohromady traveni a nikrobiom. A taky hlavne psychiku.
Katka - účasntíčka programu PSC
"No a kebyže to mám tak celkovo zhodnotiť, túto našu 3 týždennú spoluprácu a sledovanie "tvojej práce " na IG , tak mi to dáva veľa. Predtým by som takéto niečo nikdy nepovedala a tvrdila, že to je shit, že čo ti cudzí človek môže dať, keď ťa nepozná a nevie . Pomalinky si otváram oči a učím sa, a chcem viac a to ma posúva aj keby to nešlo na váhe tak ako by som chcela, ale mením svoje ja na zdravšie a keď niečo robím zle, tak si tu ty a usmerníš ma a možno o pár mesiacov už budem úplne niekde inde ..."
Niky účastníčka individuálneho koučingu
Tvůj program našel mě proto, že bohužel nějaký problém s cyklem mám a ačkoliv jsem se tomu snažila od začátku přijít na kloub sama, nenechat to jen jako nějaký fakt, který se mi stal, ale zjistit, proč je se mnou něco špatně a jestli to můžu nějak změnit. Začala jsem si sama hledat informace, snažila se vyznat v nich i v pozorování sebe, někdy jsem byla zoufalá, na jaře jsem zkusila Whole30 a pak jsem narazila na Tebe. Jít do programu byla ta nejlepší investice do sebe, kterou jsem v životě udělala !!! Děkuju, že Tě vůbec někdy napadlo, že budeš svoje zkušenosti a vědomosti sdílet a začla jsi tenhle program tvořit - už teď pomáhá mnoha ženám
účastníčka programu Preprogramuj svoj cyklus
"Máme tu report č. 4! Neskutečně to letí a já si tu naši cestu za výsledky začínám opravdu užívat. :-) Na začátek chci určitě zmínit, že jsem moc vděčná, že jsi mne vzala pod svá křídla. Cítím obrovskou úlevu, protože mi někdo ukazuje směr, kterým mám jít. Bývala jsem pěkná poseroutka, člověk, který strkal před problémy "hlavu do písku" nebo utíkal. Děkuji, že jsi mi ukázala, že je potřeba většinu času opustit komfortní zónu a také, že vše začíná u mne samotné a za to Ti patří velké DÍKY!"
Týna účastníčka individuálneho koučingu

Odkiaľ pramení jej vzdelanie?

Jej vlastný záujem o optimalizáciu a dosahovanie zdravia už v 16tich rokoch, začala intenzívnejšie prehlbovať štúdiom na Masarykovej Univerzite v Brne - obor Antropológie a Aplikovanej kineziológie, kde ukončila magisterské štúdium, a taktiež na ďalších kurzoch, ktorej jej rozšírili obzor. Štúdiom nič nekončilo a Bagniari sa rozhodla intenzívnejšie pomáhať  ženám. To vyžadovalo ďalšie intenzívne samoštúdium problematiky zdravia žien. Vymenila jej vysnívané PhD štúdium za reálnu pomoc v praxi, našla vášeň vo vlastnom vzdelávaní sa a stala sa tak prvou koučkou, ktorá verejne hovorí o žensko zdraví, edukuje stovky žien pomocou sociálnych sietí a je autorkou programu Preprogramuj svoj cyklus. Aktuálne sa Bagniari venuje tvorbe edukačných materiálov pre ženy a tvorí koučky žien.

KONZULTÁCIA

Možno tých informácii odomňa je moc. A možno dostatok ale potrebuješ to uceliť. Akýkoľvek dôvod na konzultáciu máš, tu je kontaktý formulár. Prosím vyplň ho stručne a jasne (väčšia šanca, že sa rýchlejšie ozvem). A teším sa na náš spoločný hovor, kde ti pomôžem na tvojej ceste v pred!

* ceny sú orientačné

0
CZK
/ hodina (cena za konzultáciu zameraná na zdravotný aspekt)
0
CZK
/ 120 minút za konzultáciu online podnikania
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Pomáha ti moja tvorba?